Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Öyle Bir Geçer Zaman Ki Haberler
Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisi ile ilgili haberleri buradan paylaşabilirsiniz. Sleepy
Sen benim en kıymetlimsin.
En güzel vazgeçilmezimsin.
Sevmekle bitmeyenimsin.
Sen benim hakikatlimsin.En derin en içimdesin.
Çağataş(k) ask2

Linkleri görebilmek için Üye Olun veya Giriş Yapın.

Emir: Her şeyin başladığı yerdeyiz.
Feriha: Her şeyin başladığı yerdeyiz, Seni çok seviyorum.
EF 'SANE :ask:

Ara
Farah Zeynep de diziden ayrılmak istiyor!..

Kanal D'nin yeni yayın döneminde 3. yılına girecek olan dizisi "Öyle Bir Geçer Zaman Ki", haziran ayının ortasında sezon finali yapacak.

Dizinin Ali Kaptan’ı Erkan Petekkaya’nın projeden ayrılacağı daha önce gündeme gelmişti. Setten gelen son dedikodulara göre 2 yıldır büyük aşkı Soner’e kavuşmak için yaşamadığı acı kalmayan Aylin’i Farah Zeynep Abdullah da ekipten ayrılmak istiyor.

Genç yıldızın yurtdışında ertelediği öğrenim hayatı nedeniyle yapım şirketine bu kararını ilettiği konuşuluyor.

Yeni sezonda zaman atlamasıyla başlayacak olan dizinin 1 yıl sonra ekran ömrünü tamamlaması planlanıyor.

L
Ara
“Öyle Bir Geçer Zaman ki”den İki Tanıtım Birden

Yeni sezonda 10 yıllık zaman atlamasıyla başlayacak olan “Öyle Bir Geçer Zaman ki”nin fragmanları yayınlandı.

Geçtiğimiz sezon sonrasında Erken Petekkaya, Farah Zeynep Abdullah, Emir Berke Zincidi’nin ayrıldığı “Öyle Bir Geçer Zaman ki” yeni sezonda Muhammet Uzuner, Mine Tugay, Gün Koper gibi isimlerin katıldığı güçlü kadrosuyla Eylül ayında Kanal D’de yayına girecek...
L
Ara

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping