Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Feriha Ve Emir Gecelerde
Linkleri görebilmek için Üye Olun veya Giriş Yapın.

Adını Feriha Koydum dizisinin oyuncularından Hazal Kaya, Çağatay Ulusoy ve Melih Selçuk gecelerde görüntülendi.

Beyoğlu’nda görüntülenen ünlü oyuncular kameraları karşısında görünce adeta şaşkına döndü. Hazal Kaya, dizide sevgilisini oynayan Çağatay Ulusoy’un kameralardan kaçtığını görünce “Gel Çağatay gel, kaçma.” diyerek set arkadaşını da yanına çağırdı.

BEYOĞLU SOKAKLARINDA MİDYE DOLMA YEDİ!

Çağatay Ulusoy’un elinde bir poşet dolusu midye dolma da dikkatlerden kaçmadı. Muhabirlere de midye ikram eden Çağatay Ulusoy, set arkadaşı Melih Selçuk’un elindeki limonu da istedi ve Beyoğlu sokaklarında midye dolma yedi.

TÜM EKİP YEMEK YEDİLER!

Dizinin Feriha’sı Hazal Kaya, “Her şey çok yolunda gidiyor. Dizi de çok beğeniliyor. İlk defa boş bir akşamımız oldu ve tüm ekip toplandık. Biz üçümüz diğer ekipten geriye kalanlarız. Önce tüm ekip toplandık birlikte vakit geçirdik, daha sonra herkes dağıldı. Biz de şimdi evimize gidiyoruz.

EMİR, FERİHA’YI YALNIZ BIRAKMIYOR!

Yakışıklı oyuncu Çağatay Ulusoy, Adını Feriha Koydum dizisinin aldığı yüksek reyting oranlarından dolayı çok mutlu olduğunu söyledi. Çağatay Ulusoy, ekip yemeğinin ardından Hazal Kaya ile birlikte Beyoğlu sokaklarında yürümesiyle ilgili olarak ise , “Saat geç oldu, yalnız başına yürümesin diye birlikte çıktık. Taksilere binip evlere dağılacağız. Taksiye kadar da kendisine eşlik ediyorum.” dedi.
A&E♥
Ara
Saolasın Big Grin
tumblr_mkfdo04TZk1ri83dbo1_250.gif
Ara
Aşk yok diyorlar yani açıkca yanlış anlama olmasın diye W
Teşekkürler Big Grin
L
Ara

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping