Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vahide Gördüm Diziye Geri Dönüyor
Meme kanseriyle mücadele eden ünlü oyuncu Vahide Gördüm, kemoterapi tedavisini yaklaşık 4-5 hafta önce tamamladığını belirterek, 30 gün sürecek radyoterapiye başladığını söyledi. Hastalık sürecinde halkın dualarıyla, sevgisiyle daima yanında olduğunu belirten ünlü oyuncu, mayıs sonu ve haziran başında hastalık öncesi rol aldığı televizyon dizisinin (Adını Feriha Koydum) son iki bölümünde oynamayı planladığını söyledi.

Bursa Kent Konseyi Sağlık Çalışma Grubu tarafından Kanser Haftası etkinlikleri kapsamında 'Kanserden Korkma' sloganıyla düzenlenen panele katılan ünlü oyuncu Vahide Gördüm, gazetecilere açıklamalarda bulundu. Sağlığının gayet iyi olduğunun altını çizen Gördüm, meme kanserine yakalanan kadınlara “korkmayın” mesajı verdi. Hastalık sürecinde halkın dualarıyla kendisine destek verdiğini anlatan ünlü oyuncu şunları söyledi: "Yani olağanüstü şeyler yaşadım. Halkın desteği sonsuz oldu. Sevgi, şefkat, dua... Onlara çok teşekkür ederim. Altı ay boyunca hiç kimse yalnız bırakmadı. Mektuplarıyla hep yanımdaydı onlar. Samimi ve güzel bir halkımız var. Başka şey beklemek mümkün değil. Halkımız sadece bana değil başka hastalara da mutlaka sahip çıkacaktır. Hastalıktan korkmayın. Ne olduğunu belirleyin, onun üzerine gitmek gerekir korku daha da büyük şeylere sebep oluyor" dedi.

"RADYOTERAPİYE BAŞLADIM"
Kemoterapi tedavisini tamamladığını ve radyoterapiye başladığını belirten Gördüm, hastalıktan korkmanın tedaviyi olumsuz etkilediğini ifade ederek, "Şu anda sağlığım gayet iyi. Hastalıktan korkmamak gerek. Moralimi bozmadım, çok şükür atlattık. Bunu kabullenip nasıl hallederim diye düşündüm. Ben hastalığı kabullendim, ama mücadele ettim. Benim durumum erken teşhis değildi. Biraz kendimi ihmal ettim. Kendime iyi bakmamam benim hatamdı. Bu hatadan dolayı bu kadar çektim. Daha önce olsaydı daha kolay atlatırdım. Geçti, gitti. Asıl olan önümüzdeki yeni günler, yeni yıllar" dedi.

"DİZİYE DÖNÜYORUM"
Bir televizyon kanalında yayınlanan dizideki (Adını Feriha Koydum) rolüne dönüp dönmeyeceği sorulan Vahide Gördüm, "İnşallah. Diziye dönmek istiyorum. Radyoterapi süresince gidemem. Radyoterapi bittikten sonra, mayıs ayı sonu ve haziran başında son 1-2 bölüme gideceğim tabi ki inşallah" diye konuştu. Salona alkışlar eşliğinde giren Gördüm, bir grup gencin ?kanserden korkmuyoruz' yazılı tişörtlerini görünce gençleri tebrik etti.
Linkleri görebilmek için Üye Olun veya Giriş Yapın.
Allah şifasını versin Melek
Son iki bölüm diyor galiba finale gelicek artık oda iyi .
Teşekkürler .
L
Ara
Teşekkürler. ((:
Sen benim en kıymetlimsin.
En güzel vazgeçilmezimsin.
Sevmekle bitmeyenimsin.
Sen benim hakikatlimsin.En derin en içimdesin.
Çağataş(k) ask2

Emir: Her şeyin başladığı yerdeyiz.
Feriha: Her şeyin başladığı yerdeyiz, Seni çok seviyorum.
EF 'SANE :ask:

Ara

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping