Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ve Aziz Yıldırım Açıkladı
Aziz Yıldırım, sarı-lacivertli camiada merak edilen önemli bir soruya cevap verdi.

Şike suçlamaları sebebi ile yargılanan Aziz Yıldırım, Fenerbahçe Kulübü başkanlığına yeniden aday olduğunu açıkladı.

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, 19-20 Mayıs 2012 tarihinde yapılacak Fenerbahçe Kulübü Olağan Genel Kurulu'nda başkanlığa aday olduğunu açıkladı.

Şike soruşturması kapsamında Metris Cezaevi'nde bulunan Başkan Aziz Yıldırım avukatları aracılığıyla bir açıklama gönderdi. Sarı - lacivertli kulübün resmi internet sitesinden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verdi:

"Öncelikle yaşanılan süreçte, Büyük Fenerbahçe taraftarına Bizlere verdiği destekten ötürü minnettar olduğumuz belirtmek isterim. Bu destek; inancımızın ve haklı duruşumuzun yegane dayanağıdır. Bilinmelidir ki, Bizlerin de bu uğurda "çektiklerimiz", "göze aldıklarımızın" yanında yok hükmündedir.

Sevgili Fenerbahçe'mizin Dünya kulübü olma yolundaki büyük yürüyüşü, taraftarıyla, tarihiyle, ekonomisiyle ve en önemlisi yıkılmaz duruşunu simgeleyen zaferleriyle engellenemez boyutlara ulaşmıştır.

Kulübümüzün gerek geldiği nokta ve gerekse hedeflerine yönelik projeleri kimileri için hayal dahi edilemez niteliktedir. Yasadığımız sürecin ve Fenerbahçe'mize karşı yürütülen bu hayasızca kampanyanın gerçek sebebi de budur.

Ancak bu süreç, Fenerbahçe camiasının sadece şanlı geçmişine değil, geleceğine de ne denli sahip çıktığını dost düşman herkese açıkça göstermiştir, göstermeye de devam edecektir.

Fenerbahçe'mizin bu büyük yürüyüşünü engellemeye çalışanlar geçmişte olduğu gibi bugün de muvaffak olamayacaklardır. Asılsız suçlamalarla ve türlü oyunlarla Bizleri, Türk Sporu nu bulundukları yere diğer bir deyişle bataklığın içine çekmeye çalışanlar, bugün de işbaşındadırlar. Türlü senaryolarla Fenerbahçe'mizi, Beni ve yöneticilerini lekelemeye kalkanlar şimdilerde Fenerbahçe'mizi ele geçirme senaryolarının son perdesini oynama hazırlığı içindedir. Ancak unuttukları, Fenerbahçe'mizin Başkanı, yöneticileri, taraftarı ve tüm değerleriyle ayrılmaz ve bölünmez bir bütün olduğu gerçeğidir.

"Bu ayrılık bir gün biter, bu sevda asla" uğruna hayatlarını ortaya koymaktan çekinmeyen Fenerbahçe'mizin Başkan ve yöneticilerinin şahsi ikballeri uğruna, bu sevdalarını pazarlık masalarında bırakıp kaçacaklarını söylemek kimsenin haddi değildir; bunlar derhal ve en sert şekilde gereken cevabı alacaklardır.

Aziz Yıldırım'ın vereceği cevap ise her zaman olduğu gibi açık ve nettir. Aziz Yıldırım 19 Mayıs 2012 Tarihli Büyük Fenerbahçe Kongresinde Fenerbahçe Spor Kulübü Başkan Adayıdır.

Aziz Yıldırım ve arkadaşlarının mücadelesi Fenerbahçe'nin mücadelesidir. Bu mücadelemiz her yöneticimiz her taraftarımız ve her zerremiz aklanana kadar ve Bizlere bu zulmü yaşatanlar kanunlar önünde hesap verene kadar sürecektir. Unutulmamalıdır ki hiçbir güç bu ulu çınardan tek bir yaprak dahi kopartamayacaktır.

Sahaya yansımayan eylemlerin, nerede ve nasıl yapıldığını ortaya koyamayanlar bu hukuk dışı safsatalara dayanarak karar alamazlar. Hele hele günü kurtaran yasa değişiklikleri ile Fenerbahçe'yi kurtarma adı altında lekelemeye çalışanlar, Türk Futboluna ihanet etmektedirler.

Ceza yargılamasında Mahkemeye ulaşan ve "Fenerbahçe'nin tüm hesaplarının tertemiz olduğunu, yöneticilerinin tüm tasarruflarının belgelere dayandığını içeren resmi bilirkişi raporları" onca açıklamanın içinde bile yer almamaktadır.

Etik Kurulu Raporu gündeme geldiğinde, TFF'na yapılan ziyaretleri söyleyemeyen ve nedenlerini yazamayan korkusuz(!) ve özgür(!) medya; konu Bizler ve Fenerbahçe'miz olunca neden ve hangi maksatla kana susamış bir canavara dönüşmektedir?

Fenerbahçe üzerinden oynanmaya çalışılan son oyunun adı ise CAS davasıdır. Birileri "CAS davasının namusumuz olduğunu ancak namusumuzdan kayıtsızca vazgeçtiğimizi hatta şahsi pazarlıklar uğruna Fenerbahçe menfaatlerini bir çırpıda feda ettiğimizi" fısıldayarak; taraftarlarla Fenerbahçe yönetimini karşı karşıya getirmeye çalışmaktadırlar. Öncelikle herkes şunu çok iyi bilmelidir ki Aziz Yıldırım ve arkadaşları için iki şey asla ama asla pazarlık konusu yapılamaz; teklif dahi edilemez. Bunlar, "Büyük Türkiye Cumhuriyeti ve bu cumhuriyetin kalesi Fenerbahçe'mizin menfaatleridir."

Aziz Yıldırım'ın imzası ve onayı olmasa dahi, böyle bir kararın Fenerbahçe Yönetim Kurulu tarafından ancak ve ancak ülke menfaatleri söz konusu olduğu zaman ve bir an bile düşünülmeden, hiçbir karşılık gözetmeden derhal alınabileceğini bilmemek ya da bildiğini söylememek alçaklıktan öte ihanettir. Sürekli sınanan ve denenen sabrımızın da bir sınırı olduğu unutulmamalıdır.

Unutulmamalıdır ki; şimdi bu ulu çınarın dallarını budamaya, kırmaya çalışanlar, gün gelecek güneşi görmek için yine bu çınarın tepesine çıkmak zorunda kalacaklardır. Gün Biz "Fenerbahçeliyiz" deme günü değil; "Fenerbahçeyiz" deme günüdür. Tüm emekçilerin bayramını kutlar saygılar sunarım."

Linkleri görebilmek için Üye Olun veya Giriş Yapın.
L
Ara
Tamam lan sakin asıl sana yuh bu nasıl yorum korktum be iyiki fenerli olmadığıma bir kere daha şükrettim yani img-hysterical
Dedim zaten fatoş buna okkalı bir yorum çakar diye dediğim de çıkmış hiç şaşırmadım ama sonuna kadar haklsın W
Önemsiz Big Grin
L
Ara
(05-01-2012, 07:17 PM)ηєωsTaя!! Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri görebilmek için Üye Olun veya Giriş Yapın.YUUUUUUUUUUUUUUH!!!!!!!!!!
Diyorum baska birsey demiyorum Big Grin
Sen degil misin sIke yapan ?
Sen degil misin 14 subatta türkiye beni konuscak diye ?
Gördük gs'yi karaladin sadece :d
Süpersin var yaaaaaaaaaaaa süpersin
Senin ve Fenerbahcen yüzünden türk futbolu bitmis durumda
Cok saol be futbol izlerken acaba demekden baska birsey demiyoruz Big Grin
Fenerliler desen zaten sIke yapmadik sIke yapmadik diyip duruyorsunuz aynen böyle devam tamam mi?
Sen cik ordan gel fenerin basina devam sIke yap ok mu azizecim Big Grin
Yildirim D. dedigi gibi 'fenerbahcegemiz' kurtulsun diye suclu olmayanlar suclu durumda su an :d
Tff'ninde seninde tövbe tövbe
Sanada takim olacak feneve sadece sunu diyorum yeter birakin futbolun yakasini
futboldan soguttunuz futboldan!
Tesekkürler

Bugün sakin günümdeyim Big Grin
Bne asla şike yapmadık demem ! Çünkü orada değildim.
Yaptıysak yaptık yapmadıysak yapmadık.
Bu camiada tek yapanında biz olmadığımıza eminim.
Aziz Yıldırım candır kandır.
Zaten şike yapılmadığıda kanıtlanmış durumda.
Yakında başkanımız çıkacak.
Biz sizin bizi batırma çabalarınıza asla karşılık vermeyeceğiz.
Gururluyuz .
Ayrıca diyelim biz şike yaptık.Biz şike yapsakta yapmasakta siz bizi nah yenerdiniz.
Berbat bir durumdaydınız.
Evet , futboldan soğumuş olabilirsiniz.
Biz takımımız düştü diye asla onu terk etmeyiz çünkü biz fenere aşığız.
Sana soruyorum fatoş takımın şike iddasıyla yargılansaydı.
Bunlara inanaırmıydın diyelim inandın.Takımını bırakırmıydın?
Başka söyleyecek birşeyim yok halimden memnunum.
Başkanımız inşallah çıkacak yakında.

TEŞEKKÜRLER.
tumblr_mkfdo04TZk1ri83dbo1_250.gif
Ara
Önemsiz .
L
Ara

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping