Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Herşey Gerçekti.

Bundan 4 sene evvel,daha once olamayan, aklima bile gelemeyecek seyler olmaya basladi. Gece uyuyor vaziyetteyken bir anda yukselmeye basladigimi hissediyordum. Arkama donup baktigim zaman kendi vucudumu hala uyuyor goruyor ve yoldan gecen arabalarin sesini duyuyordum. Ardindan bir serinlik yavas yavas vucudumu dolasiyordu. Evde dolanmaya devam ediyordum. Ilk defa basima geldigi icin irkilip,uyandim. Bu ilk olayda kendimi kontrol edememistim, ama daha sonrakilerde kontrolu yavas yavas elime gecirdim. Aradan 2 gun gecmedi, olay ikinci bir defa daha oldu. Kendimi kontrol etmeye calisiyordum. Ilk seferde oldugu gibi kendimi ve annemi uyuyor goruyordum. Daha sonra abim geliyordu aklima ve manyak gibi bir serinlik hissediyordum. Sanki her yerim buzla kapliymis gibi. Ardindan bu soguklugu unuttum, abim gozumun onune geldi. Onun yattigi odayi goruyordum. Odasini dikkatle incelemeye basladim. Bu sirada vucudumdaki sogukluk tekrar geri geldi. Dayanilamayacak bir seviyeye geldi. Artik dayanamiyordum ve uyandim. Parmaklarima baktigimda ,parmaklarim mosmordu. Ertesi sabah abimi aradim ve odasini tek tek tarif etmeye basladim. Abim sasirdi ve “Bunlari nereden biliyorsun?” dedi. Ben de ona sonra aciklayacagimi soyledim. Bu olaydan sonra Ankara’ya gittigimi ve gercekten bedenimden ayrildigimi anladim. Ama en onemlisi, bundan 1 gun sonra oldu. Uctugumu hissediyordum ve oturdugumuz apartmani yukardan goruyordum. Bir anda uyandim ve kendimi evimizin dis kapisinin onunde,yattigim giysilerle buldum. Kendime gelmeden evin ziline bastim. Icerden ahsap kapinin sesi ve demir kapinin surgu sesi bir anda beni hayrete dusurdu. Uyurgezer olarak disariya cikabilecegim aklima geldi. Ahsap kapi neyse ama demir kapinin surgusunu disardana asla kapatamazdim. Annem kapiyi acinca sok oldu. Disariya nasil ciktigimi sordu. Verdigim cevap sadece “Bilmiyorum” oldu. Gittim yatagima yattim. Ama ne kadar korksam da bu dolasmalarin yerini hicbir sey dolduramazdi.

Bence bu kız bir astral gezgin yani uykusunda astral seyahat yapıyor.Şuan anlatmam imkansız ama araştırısanız konuyu anlayabilirsiniz.
tumblr_mkfdo04TZk1ri83dbo1_250.gif
Ara
Ahaha koptum sayende img-hysterical
Ne demek Big Grin
Ara
Ayy bende uyurgezerim ama Big Grin
Bu kadar değil yani Big Grin
Salonda uyuyakalıyosam Big Grin
Sabah odamda uyanıyorum Big Grin
Teşekkürler (:

Ecem'im hediyesi Heart
4nzzy.jpg

4q6v7.png
Ara
Korkma ya Big Grin
Ne var ki bunda Big Grin

Ecem'im hediyesi Heart
4nzzy.jpg

4q6v7.png
Ara
Oha salonda uyuo odasında uyanıo.
Höst ! Yaklaşma lan bana img-hysterical
Ara
Yok be kapı kilitli Big Grin
Ya bazen oluyor zaten Big Grin
Ha bide gündüz ne gizli bişey yaptıysam
gece uyurken söylüyomuşum Big Grin
Kaç kere azar işittim bunun yüzünden Big Grin

Ecem'im hediyesi Heart
4nzzy.jpg

4q6v7.png
Ara
Vayy be Big Grin
İyiymiş Big Grin

Ecem'im hediyesi Heart
4nzzy.jpg

4q6v7.png
Ara
Ohaa komedi yaa Big Grin
Gülmekten öldüm fatoş Big Grin
Ohh Allaha şükür senin gibi değilim ipek Big Grin.
Sonra annem gebertirdi beni Big Grin
Ara
Vayy
neler yapıyosun ki Big Grin

Ecem'im hediyesi Heart
4nzzy.jpg

4q6v7.png
Ara
Ohooo buraya sığmaz lan Big Grin
Ara