Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Karabasan mı ?
Size anlatacagim bu olay hem benim hemde abimin basindan bir kac kez gecmis bir olaydir. Adimi yazdim ben su an Kastamonu'dayim ve Kastamonu kucuk bir sehir oldugu icin cevrem genistir en azindan babami bir cok kisi tanir. Ayrica ben Kastamonu Mustafa Kaya Anadolu Lisesi mezunuyum daha oncede Bolu Izzet Baysal Anadolu Lisesindeydim. Ve su an 19 yasindayim.

Bu tur bir olay en son yaklasik 3 hafta once basima geldi ama fazla uzun surmedi.

Bu konuda yasadigim ve hatirladigim en iyi olayi sanirim 95-96 egitim ogretim yilindaydi ve ben Bolu I.B. Anadolu Lisesi 8/C sinifindaydim ve ben bu olayi bir kac arkadasima anlattim ama kimse bana pek inanmadi..

Gelelim yasadigim olaya;

o zamanlar Ramazan ayindaydik o siralar gastrit hastasi oldugum icin sahura o gunlerde annem beni kaldirmiyordu. Ve yasadiklarimi dakikasi dakikasina hatirliyorum.

Sahur vaktiydi salondan isik geliyordu ve annemin sahura kalktigini anlamistim yatagim karsisinda yatan abimi gordum bana sirti donuk bir sekilde yatiyordu. Bir an ustumde sanki bir agirlik cokmus gibiydi kesinlikle ne kipirdiyabiliyor nede sesimi cikartabiliyordum. Sadece gozlerimi hareket ettirebiliyordum ve bir an elime baktim ama yinede kipirdatamiyordum. Agzimi jkapatmaya calisiyordumki biraz zorlandigimi hissettim kendimi iyice zorladigimda ise kapatabilmistim. Ama sanki gercekten agzimda bir hava akimi gibi birsey hissettim. Bu ayni iki miknatisin ayni kutuplarini birbirne dogru ittiriken ki etki gibiydi. Belki bu size cok sacma ve komik gelecek ama gercektende boyleydi. Bu olay yasadigim en uzun ve en zorlu halk deyimiyle karabasan olayiydi.

Ama belkide herkesin sandigi gibi karabasandiye birsey olmayabilir belki insanlarin yatarken tibben gecici olarak hareket etmelerini engelyyen birsey olabilir. Ama ben bunu sanmiyorum cunku ben herseyi gorebiliyordum ama kesinlikle ne hareket edebiliyor nede sesimi cikartabiliyordum.

Bunun gibi birşey bende yaşadım Pfff
tumblr_mkfdo04TZk1ri83dbo1_250.gif
Ara
Kızım bişey paylaşçam çok uzun ama oku okeymi .d
Ne demek Big Grin
tumblr_mkfdo04TZk1ri83dbo1_250.gif
Ara
Vayss Big Grin
Hayal gücü çok geniş bu arkadaşın Big Grin

Ecem'im hediyesi Heart
4nzzy.jpg

4q6v7.png