Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kahve İçmeye Gelen Cin

ben 18 yasinda bir kizim bu olay bana yaklasik 1 sene once arkadasim tarafindan anlatildi. arkadasim yatili okulda kalan bir kiz. biz hep cin olaylarini konustugumuz zamanlar inanmaz ve hep alay ederdi... yine okulda kaldiklari zaman cinlerden bahsediolarmis ve bu kiz yine alay etmeye baslamis gulup gecmis... daha sonra yatmislar kiz tam uyudugu zaman bir ses duymus cinin sesini yani cin ona demiski ''sen simdi bana inanmioyormusun? ''kiz da gulup ''evet inanmiyorum sana''demis. Cin buna yarin sen evine gittigin zaman saat 12 de sana kahve icmeye gelicem demis (kiz hafta sonlari evine gidiyormus) kiz gel bekliyorum demis. ertesi gun oldugunda kiz evine gitmis... o gece evde ailesi yokmus ve evde yalniz kalmak zorundaymis saat ilerledikce kiz korkmaya baslamis saat 12 yi vurdugu zaman kapi calmis birden bire kiz irkilmis ve tereddute dusmus kapiyi acsammi acmassami diye dusunurken kapi israrla diretiyormus ve birden bire bir ses gelmis o ses teyzesinin sesiymis kiz gulmus ve kapiyi acmis gelen gercektende teyzesiymis.kiz hayrola teyze neden geldin bu saatte diye sormus ve teyzesi ona onu osledigini soylemis biraz oturup konusmuslar... ve birden teyzesi kizdan kahve istemis kiz biraz saskin bi ifadeyle mutfagin yolunu tutmus ve kahveyi pisirmis ama suphelenmemis yinede hem inanmadigindan hemde teyzesi oldugu icin. sonra teyzesi kahvesini icip gitmis tabii kizin supheleride yok olmus bi anda aradan zaman gectikden sonra telefon calmis birden arayan polismis ona teyzesinin oldugunu haber vermisler saat kacta diye sordugunda 12 oldugunu soylemisler. kiz bunu duyar duymaz aklini yitirmis ve su anda hala pisikolojik tedavi goruyor ve en onemlisi cinlere inaniyor!!!

Kız üç harfliyle konuşmuş ama inanmamış pehhh .
tumblr_mkfdo04TZk1ri83dbo1_250.gif
Ara
Yok artık Big Grin
Bu saçmaydı Big Grin

Ecem'im hediyesi Heart
4nzzy.jpg

4q6v7.png
Ara
Evet .s
Bide bunların teyzeleriyle zoru var heralde hepte teyze Big Grin
Ara
Valla ya benim teyzem hiç yapmaz böyle şeyler Big Grin
Neyse teşekkürler (:

Ecem'im hediyesi Heart
4nzzy.jpg

4q6v7.png
Ara
Lan durun ben sizin için halalı dayılı korku hikayesi yazacam.
Ne demek Big Grin
Ara
Sen mi uyduruyosun ki ?

Ecem'im hediyesi Heart
4nzzy.jpg

4q6v7.png
Ara
Yok be ben uydurmuom başka yerden buluom img-hysterical
Ara
Hımm Big Grin