Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gizem
Kızlar dayılı bişy bulamadım yaa bu geldi aklıma bunu yazdım Big Grin

8 yıl önce..

Aslı ve Gizem bu sene mezun olmuşlardı.Ailelerine ayrı eve çıkmak istediklerini söylediler.
Aslında Gizem oldum olası garip bir kızdı ama Aslının ona kanı ısınmıştı.Çok farklı bir
göz rengi vardı.Arada Aslı onunla wampir diye dalga geçerdi.Ayrı eve çıkalı bir hafta olmuştu.
Aslı geceleri evde tıkırtılar duyuyordu.Fakat uyku sersemi ne olduğunu anlayamıyordu.
Bir gece uyumayıp beklemeye karar verdi.Aynı tıkırtılar o gecede tekrarladı.Aslı salona ilerledi.
Mutfağın ışığı yanıyordu."Gizeem senmisin !" diye bağırdı fakat ses gelmedi.Korkarak mutfağa
doğru ilerledi.İçeride kimse yoktu.Kapıyı kapattı arkasına bir döndü.Gizem oturmuş uyuyordu.
Çok korktu onu tokatladı.Gizem "Annee" diye bağırarak uyandı.Aslı , "Kızım manyakmısın napıyosun burda uyunurmu ?"
dedi.Gizem "Bilmiyorum kızım her sabah kendimi burda buluyorum." dedi.Aslı krokmuştu ama bunu Gizem'e belli etmedi.
Ertesi sabah kahvaltı ederlerken Aslı Gizem'in solgun olduğunu fark etti.Aslı "Neyin var Gizem".
Gizem " Yok birşeyim iyiyim ben.".Aslı " Ailen ne zaman gelicek Türkiye'ye hiç tanışmadık.
Gizem " Bilmiyorum sorarım.". Aslı " Gizem birşey mi var ?".Gizem " Hayır yok."Ertesi gün Aslı kalktığında Gizem!i
yatağında bulamadı.Rafın üstündeki resimleri eşyaları sanki buhar olup uçmuştu.
Aslı çantasını alıp eski okuluna gitti.Müdürün odasına girdi.Müdür " Hoşgeldin kızım." Aslı "Hoşbulduk hocam ben size
birşey danışıcaktım." Müdür " Evet dinliyorum." . " Aslı "Gizemi hatırlıyorsunuz dimi ?". Müdür " Hangi Gizem'i."
Aslı "Ya şu yanımdaki çok iyi resim yapan." . Müdür "Ben öyle birini tanımıyorum kızım." . Aslında bu hiç garip gelmemişti.Okulda Gizem'i
kimse tanımazdı.Sınıftakiler bile varlığında habersizdi sanki.Sanki onu bitek Aslı görüyordu.Yada evet yöleydi belkide.Aslı müdürün kayıtlarda gizemi aramasını istedi.
Evet sonuçlarda Gizem'le eşleşen biri vardı.Fakat oda onlardan 3 yıl önce mezun olmuştu.Kızla ilgili bilgi almak istedi çünkü onun arkadaşı Gizem olduğu ile ilgili
şüpheleri vardı.Kızın ailesinin adresini aldı ve oraya gitti.Kapıyı yaşlı bir amca açtı."Merhaba ben ......... okulundan geliyorum.Gizem ile ilgili bilgi almak istiyorum yakınımızınız?"
"Ben dayısıyım ." . " Gizem nerede onunlada görüşebilirmiyim ? " Gizem öldü kızım." Aslı " Nasıl yani ?" "Bizde bilmiyoruz.bir gece evinde ölü bulundu.Nedeni hala belli değil."
Aslı "Peki resmini görebilirmiyim ? " . "Elbette." Resimdeki kız Gizem'di .Göz rengi saçları tipi herşeyi tutuyordu.Aslı çok kötü olmuştu.
"Peki ailesi nerede ?" . "Yurt dışındalar.Öldüğündede yurt dışındaydılar zaten." . "Peki teşekkürler."
Aslı artık herşeyin farkındaydı artı.GİZEM BİR ÖLÜYDÜ VE ONU SEÇMİŞTİ!

Nasıll Big Grin
tumblr_mkfdo04TZk1ri83dbo1_250.gif
Ara
Kanka sen herşeyi harmanlamışsın böyle ya Big Grin
Güzel valla fena değil Big Grin
Devamını bekliyoruz senden Big Grin

Ecem'im hediyesi Heart
4nzzy.jpg

4q6v7.png
Ara
Ederim etmesine ama buka beğencenizi hiç sanmıyodum Big Grin
Teşekkürler:d