Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
'Yeni sevgili' açıklaması
'Yeni sevgili' açıklaması
Arda Turan, Selin İmer'le aşk yaşadığı iddiasını yalanladı:''Sinem Kobal'a duygularım...''

Türk Milli Takımı ve Atletico Madrid oyuncusu Arda Turan’ın, büyük aşkı Sinem Kobal’dan ayrıldıktan sonra adının Selin İmer’le aşk dedikodusuna karışması ünlü futbolcuyu isyan ettirdi. Turan, yolladığı basın açıklamasında, hem dedikoduyu yalanladı, hem de Sinem Kobal’a hâlâ duygularının olduğunu itiraf etti. Turan’ın açıklamasında “Kariyerim ve futbol hayatımda en önemli günleri yaşadığım şu dönemlerde magazin dünyasında çıkan asılsız haberlerde yer almaktan dolayı çok üzgünüm. Sinem Kobal’a olan saygım ve duygularımdan dolayı şu an başka biriyle ilişki yaşamam mümkün değildir. Hakkımda bazı gazete ve internet sitelerinde çıkan “ilişki” haberleri tamamen asılsız olup beni derinden üzmüştür. Haberin gerçeğinin asılsızından kamuoyunda daha çok değer bulması dileğiyle” ifadelerini kullandı.

Sinem’i kızdıran tweet!

Demet Akalın, Kral Müzik Ödülleri gecesinde yan yana oturan ve birlikte ödül veren Tolgahan Sayışman’la partneri Sinem Kobal’ı birbirine çok yakıştırdığını twitter hesabından yazdı. Bunun üzerine Kobal’ın bütün gece Akalın’ı arayarak tweet’i kaldırması için ricada bulunduğu öğrenildi.

Arda ile aşk olmaz! Olursa gelin benim yüzüme tükürün

Dedikoduların muhatabı sosyetik güzel Selin İmer ise ilişki iddialarını “Arkadaşlarımla beraber önce Barcelona sonra Madrid’e gittim. Burada arkadaşım Arda ile buluşup bir kahve içtim. Bunun dışında Arda ile ne şimdi ne de gelecekte aramızda bir şey olamaz. Olursa yüzüme tükürün” sözleriyle yalanladı.
Sen benim en kıymetlimsin.
En güzel vazgeçilmezimsin.
Sevmekle bitmeyenimsin.
Sen benim hakikatlimsin.En derin en içimdesin.
Çağataş(k) ask2

Linkleri görebilmek için Üye Olun veya Giriş Yapın.

Emir: Her şeyin başladığı yerdeyiz.
Feriha: Her şeyin başladığı yerdeyiz, Seni çok seviyorum.
EF 'SANE :ask:

Ara

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping