Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gerçek korku
birgun kuzenime gitmistik.yerde oturup oyun oynuyorduk.cesitli seylerden bahsediyorduk.birde benim aklima korku hikayesi anlatmak geldi.simsek cakiyodu ve yagmur yagiyodu.korku hikayesi anlatmanin tam zamani dedim.tam anlatcakken elektrikler kesildi.hepimiz cok korktuk.az daha korkudan oluyodum cunku etraf zifiri karanlik olmustu ve ben bundan korkardim.birbirimize sarilmistik.(birde yanimda kardesim vardi solemeyi unuttum..)birden elim bosluga geldi.birbirimizden ayrilmistik.aslinda bagrismamaiz gerekiyodu ama hic bir ses duymadim kendi sesimi bile.o anda kendimi kaybetcekmis gibi olcaktim.hemen kalkip kosmaya basladim birbirimize carpmistik.elektrikler gelmisti.biraz rahatladik.kapi caldi.heralde annemler geldi sandik ve actik.ama kimse yoktu.o sirada sanki yanimdan biri geciomus gibi oldu.irkildim.kapinin onunde bir not buldum.notu aldim ve onlara okudum.notta ”yaninizdayim,sizi bulmak zordu ama buldum ve oldurucem”acayip korktuk.dilimiz tutulmustu.bi an bu gece olcegimi ve bu gecenin bitmiyicegini sandim.buyuk sessizlik ayak sesiyle bozuldu.ayak sesi yaklasti.o an ne dualar okudum ki hatirlamiyorum.ses uzaklasti.birbirimizde ayrilmayarak korku icinde uyuya kaldik.sabah oldu internete baktim.megersem o evde onceden garip olaylar olmus.cinayet filan ama sonrasini okuyamadim yazinin.bu olayi hic unutmadim.unutmak icinde hatirlamak istemiyorumm!!!!!!

tumblr_mkfdo04TZk1ri83dbo1_250.gif
Ara
Biraz saçma sanki Big Grin
Neyse teşekkürler Big Grin

Ecem'im hediyesi Heart
4nzzy.jpg

4q6v7.png
Ara
Ben evde durmam ne uyuması img-hysterical
Bencede saçma Big Grin
Ne demek.
tumblr_mkfdo04TZk1ri83dbo1_250.gif