Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Çocuklar Duymasın Diğer
Çocuklar Duymasın ile ilgili diğer konuları buradan paylaşabilirsiniz.
Linkleri görebilmek için Üye Olun veya Giriş Yapın.
L
Ara
Hayatın kendisi kadar komik ve duygusal bir dizi olan Çocuklar Duymasın kaldığı yerden değil, günümüzden devam ediyor. Çünkü bizim izleyemediğimiz yedi senelik dönem içinde orada hayat hiç durmadı. Evlerinin dekorasyonunu değiştirdiler, iş hayatlarında yeni pozisyonlar elde ettiler ya da edemediler, çocuklar büyüdü, Haluk, Meltem ve diğerleri yaşlandı. Ama Haluk hala bildiğimiz Haluk, hala her şeye karşı, muhafazakar ve milliyetçi. Meltem'de büyük değişiklik yok, modern, ideal ve ahlaklı bir eş. Ailenin meseleleri yine çok küçük; kredi kartları, telefon faturaları, alışveriş giderleri, tatil masrafları ve hayatın içinde akıp giden her şey. Kısacası Çocuklar Duymasın'da aslında hem değişen bir şey yok, hem de çok şey değişmiş. Yine komik, yine duygusal, yine güncel, yine hayatın kendisi gibi küçük meseleleri olan, kentli ilişkilere ve modern aile meselelerine odaklı hem duygusal hem de eğlenceli bir aile komedisi. Çocuklar Duymasın bu kez de 2010 Türkiye'sine bir ayna tutuyor ve yaşadığımız çağın aile yapısı üzerinden sosyolojik bir analiz yapıyor ve Türkiye'de tüm yaş gruplarının aynı anda seyredebileceği tek dizi olma iddiasını koruyor.
Sen benim en kıymetlimsin.
En güzel vazgeçilmezimsin.
Sevmekle bitmeyenimsin.
Sen benim hakikatlimsin.En derin en içimdesin.
Çağataş(k) ask2

Emir: Her şeyin başladığı yerdeyiz.
Feriha: Her şeyin başladığı yerdeyiz, Seni çok seviyorum.
EF 'SANE :ask:

Ara
Eski tadı yok ya tekrarlarını bile daha çok seyrederim ben Pfff
Teşekkürler (:
L
Ara
Teşekkürler Big Grin
tumblr_mkfdo04TZk1ri83dbo1_250.gif
Ara

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping