Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
...Kimsesiz Yıllar...
Linkleri görebilmek için Üye Olun veya Giriş Yapın.

…KİMSESİZ YILLAR…

Hayatımdaki kaçmaların yerini yeni yeni kovalamalar aldı.Küçüklüğümden kalan bir alışkanlık olsa gerek her ezildiğimde kaçardım oradan,o ortamdan uzaklaşırdım, sonra hep gittiğim, benim için özel olan yere gidip kana kana ağlardım…
İçimin isyanını azda olsa bu yolla dışarı vururdum.Küçücük bedenim kimsesizliği hiçbir zaman kaldıramadı hep ezildim ezildikçe ağladım ağladıkça,ezildim…
Sonra kendime kızmaya başladım annesi babası olmayan tek çocuk ben değildim annem beni doğururken ölmüş babam da beni bırakıp kaçıp gitmişti bende bu yurda getirilmiştim…
Diye düşünürken yurdun koridorlarında geziyordum ki parkeye düşen bir damla göz yaşımı tutamadım bu yurtla ilgili hiç iyi anılarım yoktu. Ama şimdi burayı satın almaya gelmiş bir iş adamıydım. Nasıl mı oldu çok çalıştım çok çabaladım bir gün yurttan kaçtım ve bir yerde işe başladım para biriktirdim biriktirdikçe güçlendim güçlendikçe tek tek yükseldim şimdi de Türkiye deki sayılı zenginlerin arasındayım…
Hiç unutmadım ama bu koridorları bu duvarları bu duvarlarda yankılanan bağırmaları,çağrışmaları hıçkırıkları ve ölümleri…
Hiç unutamadım hep bu yurdun gerçekliğiyle büyüdüm hep adil olmaya çalıştım kimse bana adil davranmadı ama ben adil oldum hiç kimse bana sevgiyle yaklaşmadı ama ben herkese sevgiyle yaklaşmayı bildim bu yurdun bana çok katkısı var çok büyük bir katkısı var ama keşke bu katkıyı döverek bağırarak çağırarak yapmasalardı keşke sevgiyle yaklaşıp içimdeki sevgiyi yeşertselerdi keşke gözyaşlarımı değilde sevinçlerimi hatırlasaydım şu anda
Diye düşünerek geziyordum koridorlarında
Görevli:kime bakmıştınız
Diye bir ses gelene kadar
Çocukluğumu gençliğimi mutluluğumu diyebilmeyi çok isterdim ama bir hiçe sığdırdım o kadar düşünceyi
Bora:hiç
Dedim ve kapıya doğru yönelip dışarı çıktım ve arkama bakmadan arabama binip evime doğru yol aldım…

………….
Başka bir ev…
Kaya:nillll nilll diyorum in aşağı çabuk…!
Nil:ne var abi yaaa bi rahat bırakmadın ne var
Kaya:kızım sus sen anneme suzanla yattığımı niye söylüyorsun lann ben söylüyomuyum senin gökhanı
NilConfusedakınnn abi bak sakın Gökhan bir gecelik bir ilişkiydi
KayaConfusedanki benimki ömürlüktü delirtme lan beni
Dedi ve nilin koluna yapıştı ve sıktı
Kaya:Bir daha duymayacağım bak sakın yoksaaa fena olur
Nil:canımı acıtıyorsun bırak beni
Dedi ve fevri bir hareketle kayanın elinden kurtardı kolunu
NilConfusedakın bir daha beni tehdit etme tamam mı
Dedi vee villanın merdivenleri hızla çıkıp odasına geçti
Kaya ise sinirden kudurmak üzereydi dışarı çıkıp arabasına atladı ve bir diskoya gitti
Kaya:bir viski lütfen
Nehir:tabi efendim
Dedi ve kayanın fark etmemesi için dua ederken kızarıklığını gizlemeye çalıştı
Nehir:buyurun
Dedi ve kayanın gözleriyle buluşmak için büyük bir gayretle kayanın eğilmiş başına bakmaya başladı kayanın kafasını kaldırmasıyla gözleri birbirinin gözlerinde sonlandı nehir elinin titrediğini hissetti ve elindeki viskiyi masanın üstüne koydu ve kayaya arkasını dönüp hızla lavaboya koştu…
Kalbinin atışlarına anlam vermezken bir yandan da elini yüzünü yıkıyordu neden onun gözlerine bakmak istemiş ve neden onu görünce kızarmıştı hiçbirinin sebebini bilmiyordu aynada kendine baktı ve derin bir nefes çekip geri işine döndü gözleri onu aradı , çok aradı ama o yoktu sonra locada oturduğunu görünce derin bir ohh çekti… ama yanına bir kız gelene kadar….
Onları izlerken gözlerinin yandığını hissedebiliyordu kız o çocuğun dudaklarına yapışmış millete aldırmadan büyük bir istekle öpüşüyorlardı nehir gözünden akan bir damla yaşı tutamadı ve o zaman fark etti ki o çocuk ona göre değildi kendi aptallığına kızdı o şimdi o züppeden mi hoşlanmıştı vazgeçmeliydi nehir onu sevsede o çocuk ona göre değildi
Nehir:Ahmet abi ben bugün erken çıkabilir miyim
Dedi fevri bir kararla Ahmet nehirin patronuydu onu çok severdi o hiç böyle şeylere başvurmazdı başvurursa da kesin geçerli bir sebebi vardır diye düşündü ve
Ahmet:tamam çık
Dedi nehir de önlüğünü çıkardı ve soyunma odasına doğru ilerledi
Üstünü değiştirip dışarı çıktı ama bir sorun vardı…
Öküz gibi bir araba nehirin küçücük ama sempatik arabasının yanına park etmişti nehir söylenmeye başladı
NehirConfusedanki başka yer yok başka yer bulamadı koca öküz gibi arabasını buraya park etmiş
Dedi sinirle diskoya döndü ve anons yaptırdı.o sırada o çocuğun kapıya doğru geldiğini görünce ne olur o olmasın diye içinden dua etmeye başladı ama o çocuk nehirin yanına kadar gelmiş güvenliğe kimin çıkamadığını soruyordu ne olur beni göstermesin derken güvenlik parmağıyla beni işaret etti o sırada yerin dibine girmek istedim
Kaya:koca yerden çıkamadın mı ya sana nasıl ehliyet verdiler
Demesi üzerine nehir bir şeyler hissetmeye başladı evet bu nefret duygusuydu aşk bir anda nefrete dönebiliyordu
Nehir:düzgün park etseydin çıkardım öküz gibi arabanı koycak başka yer bulamadın mı sen
Dedi sinirle kaya ise bu laf üzerine daha da sinirlenmişti herkes susmuş bu ikiliyi izliyordu
Kaya:arabanda senin gibi cüceyse tabi çıkamazsın fakir…
Dedi kaya sinirle sinirden ne dediğini bilmiyordu belki ağır olmuştu ama farkında değildi nehir ise çok kırılmıştı gözleri yanıyordu ama hayır ağlayamazdı yapamazdı bunu o güçsüz değildi gayet güçlüydü ama dayanamıyordu kayaya sinirli bir bakış atıp diskodan çıktı yolu geçip sahilde banklardan birine oturdu artık dayanamıyordu kendini çok sıkmıştı ağladı ,ağladı ve ağladı göz yaşları dinene, içindeki acı geçene kadar ağladı… belli bir süre sonra kendine gelip ayağa kalktı ama çok bitap düşmüştü iki yalpaladı ve olduğu yere yığıldı…

HeartHeartHeart

Ara
Hayırlı olsun canım Big Grin
Umarım bol yorumlu olurBig Grin
O kayada neymiş bee çapkın şey Big Grin
Devam 54156535 gözle bekliyorum..
tumblr_mkfdo04TZk1ri83dbo1_250.gif
Ara
Senaryon hayırlı olsun (:
Bölüm çok güzel olmuş
Devamını bekliyorum Big Grin
Ara
İlk olarak hayırlı olsun birtanem Melek
Çok karakter varmış ya kim kimdir kafam karışmadı desem yalan olur alışana kadar zorlanıcam kesin Pfff
Neyse süper olmuş ama özellikle bora'nın hislerini çok güzel yansıtmışsın ancak böyle anlatılabilirdi sanırım Big Grin
Kaya'da adı gibi sert bir giriş yapmış yalnız bakalım nehir'e ne kadar dayanıcak isimler süper uymuş karakterlere onuda söyliyim Big Grin
Ellerine sağlık canısı ,hemen devam :ask:
L
Ara
yeşimimmmm teşekkür ederimSmile Heart
sağ ol rosaaaSmile
vay vay vayy kimlerr gelmişş özgem gelmişşşSmile
çok yok aslındaaa 7 tanecikTongue eeee bora sarp oluncaa bendee sarp manyağı olunca öyle oluyoTongue aynennn sert girdiSmilesağ ol canımm çok düşündüm hangisine ne uyar diyeSmile

evett özgemde yorum yaptığına göreee devam ediyoruzSmile

2.bölüm

Bir ev…
Bahar:anneeee benim lacivert küpelerim nerde yaaa
Diyerek odasında dolanıyordu bahar…
Ayşe:kızım baksana takı kutuna ordadır
Bahar:ya anne yaaa orda olsa sormam dimiii
Ayşe:bilmiyorum en son salonda masanın üstünde görmüştüm galiba
Bahar:Yaaa anneee ya baştan söylemiyorsun da on saat boşu boşuna konuşuyoruz
Dedi ve sinirle salona doğru ilerledi masanın üstüne baktığı an gözleri parıldadı
Bahar:tamam anne buradaymış sağ ol
Dedi ve annesini öpüp hızla evden çıktı
Otobüsün gelmemesi baharı iyice sinirlendirmiş ve söylene söylene durakta dört dönüyordu ta kiii…
Çantasının maskeli bir adam tarafından çalınıp adamın koşarak uzaklaştığını görene kadar
Bahar:dur çantam heyyy sana diyorummm heyyy bıraksana çantamııı ben o çantaya 40 lira bayıldım tamam fazla olmayabilir ama benim için değerli
Diyerek kap kaççının peşinden koşmaya başladı
Bahar:Yaa bak yoruldum ama dur artıkkk
Diye söylene söylene koşuyordu bahar kapkaççı köşeyi dönünce yakalayamayacağını anlayıp yere çöktü. Ve umutsuz bir ifadeyle yola bakmaya başladı
Bahar:yaa ne istedin ki benden göz kalemim,farım ,rimelim hepsi gitti off
Dedi ve suratını iyice büzüştürdü o sırada ona doğru birinin yaklaştığını fark etmedi bile
Bahar:Ya anlamam kii çantamdan ne istedi dışarıdan bakınca zengin mi duruyorum ben
Levent:yok durmuyorsun bence
Dedi ve bahara bakıp gülümsedi
Bahar leventin suratına tip tip baktı
BaharConfusedana sormadım sırık
Dedi ve kalkmaya çalıştı levent elini uzatsa da bahar elini kaldırım taşlarına uzatmayı yeğledi uzun uğraşlar sonucu ayağa kalktı
Levent:elimi tutsaydın bu kadar uğraşmazdın
Dedi ve bahara bakıp gülümsedi
Bahar:çattık yaa gitsene kardeşim başımdan zaten çantam gitti
Dedi ve suratını astı
Levent:hı bu çanta böyle kahverengi deri ve önünde çelik detayı olan bir çantamı acaba
Bahar:Evet te sen nerden biliyosun demesiyle leventin yüzüne baktı sonra da ellerine ellerinde tuttuğu şeyi görünce gözlerindeki parıltıyı saklayamadı ve leventin boynuna sarıldı çok teşekkür ederim çok sağ ol sen olmasan çantamı bir daha asla bulamayacaktım
Levent gülümsedi
Levent:teşekküre lüzum yok ta bir çanta için fazla abartmıyormusun
Bahar:az bile ben o çantaya 40 lira bayıldım senin haberin var mı
Dedi ve sinirle leventin hala elinde tuttuğu çantayı kendine çekti
Levent ise bu muzur ve bir o kadar sevimi kız karşısında kendini gülümsemekten alıkoyamıyordu
Bahar utana sıkıla başını önüne eğdi
Bahar:Ya kusura bakma seninde başını şişirdim
Gözlerini hafiften kaldırdı
Bahar:ama sen benim çantamı kurtarmışsın çok teşekkür ederim
Dedi ve gözlerini yine yere indirdi
Levent:bir kahve içersek affederim
Dedi ve gülümsedi bahar tam sinirle başını kaldırmıştı ki hatalı olduğunu anladı
Bahar:tamam ama hatalıyım diye
Dedi ve gülümsedi
….
Pars:yaa nil tamam geliyorum güzelim bekle yoldayım
Nil:bak pars hele bir gelme seni öldürürüm yaa
Pars:offf beee nilll kızım yoldayım diyorum ne yapayım uçayım mı
Dedi ve gülümsedi o arada yanından geçen arabadaki kızlara da göz kırptı
Nil:pars arkadaşım senin için uğraşıyoruz şurda eceme dedim 3 gibi burada ol diye saat ikiyi elli geçiyo sen hala yoldasın ne rahatsın ya
Pars:kızım banane sen dedin güzel kız sevgilisi yok diye bende bana ayarla dedim tamam da
Yani daha çıkmıyoruz bu ne yaa ben bu kadar sıkıntıya gelemem neyse yoldayım canım hadi by…
….
Güçlü 2 el hissediyorum kafamı tutuyor bir bağırışlar duyuyorum
Ahmet:nehir canım nehir bak uyan şimdi hastaneye gideceğiz güzelim hadi kalk nehir…!
Diyordu ben ne kadar uğraşsam da kıpırdayamıyordum o sırada kafamı tutan iki elden birinin sırtıma öbürünün de diz altıma gittiğini hissetmeme kalmadı beni kucağına aldı ve konuştu
Kaya: ambulans geldi ben onu sedyeye yatırıyım yeterince dert oldu zaten başıma
Demesi üzerine onun o çocuk olduğunu anladım ama yine ukalaydı yine sümsüğün tekiydi
Ama başımın ağrısı bu duyguları bastırıyordu o sırada görevlilerden birisinin sesini duydum
Görevli:kafası, kafasını çarpmış kafası kanıyor
Demesine kalmadı ki beni yine bir uyku sardı ve dalıp gittim
….
Eve gelmemle kendimi koltuğa atmam bir oldu dost gelip yanıma oturdu onun kafasını okşamaya başladım o da her okşamamda bana sokulmaya başladı
Bora:oğlum benim tek dostum o yurttan bana kalan tek güzel şey
Dedim ve eski bir anıya gittim
Bora:bugün son artık bir daha ağlamak yok işkence yok hep mutluluk var
Deyip sinirle yurdun kapısından çıkıyordum ki bir köpeğin karşıdan karşıya geçtiğini gördüm ama aynı zamanda ona doğru hızla gelen bir arabayı da… o sırada hiçbir şey düşünmeden arabanın önüne atlayıp köpeği kucakladım ve kenara attım kendimi köpek masum masum bana bakıyordu kafasını okşadım gülümsedim o da bana havlayıp kuyruk sallamaya başladı
BoraConfuseden çok güzelsin dur sana bir isim düşünelim…
Buldum adın dost olsun, benim dostum ,benim tek dostum…

HeartHeartHeart

Ara

Öncelikle Bora'ya çok az yer verdiğini söylemek istiyorum Pfff
Nedne haa neden ona az yer veriyosuuun Uuu 2 kelimeden fazlası yok..
Bide şeye takıldım neden Bahar & Levent ? Yakışmıyolarkiii .s
Koyamadınmi Bitane ibrahim kendirci Tongue
Levent sırık gibi öle img-hysterical img-hysterical Kayada amma sinir bişey yaa aynı Emir .d
Kızı bir hastaneye götürmüş eline mi yapışır kendini beğenmiş hıh Sleepy
Bid eşey bu nehir sahilde değilmiydi ? kaya nasıl gelip buldu onu ?
Ecem & Pars haaaaa img-hysterical Bizim Ecemmi o ? Tongue
Beklemediğim bişey değil zaten ecem pars Big Grin
Bora beyde ne zaman bulcak bakalım aşkını Tongue Tongue Tongue
SÜperdi tatlım ellerine sağlık bayada uzun yazıyosun devam Big Grin
tumblr_mkfdo04TZk1ri83dbo1_250.gif
Ara
aaa sen bu senaryoyu buraya mı yazcaktınBig Grin ben uçmuşum bayaBig Grin
isimleri söylemiştin ama kafamda çorba oldu kim kimdi hatırlamam zor olacak birazSmile
ben bu senaryoda bazı dizilerin etkisini görüyorum sankiSmile neyse tatlım hayırlı olsun yazmaya başlamışsın 2 bölüm olmuş bileSmile
güzel çatışmalar, aşklar bizi bekliyor gibi merakla bekleyeceğimSmile
fulya, proud to be a member of Diziler Fan Club Sitesi since Jun 2012.
Ara
Bahar benim favori karakterim onu baştan söyliyim kesinlikle muzur ya L
O çantası için dediklerine koptum zaten img-hysterical
Ama evet ya Leventsırık gerçekten bulamadın mı kızım şöyle bir Murat Yıldırım filan İbrahim'de olurdu hani :p
Neyse Kaya'yı söylemiyorum bile onun ismi odun olmalıymış odun DodgyW
Bora'ya gerçekte az yer vermişin kızım hayret yani şaşırtıyorsun beni :p
Neyse çok güzel olmuş yine ellerine sağlık ,devam : )
L
Ara
Senaryon gayet hoş uzunda yazıyosun Big Grin
Aslında tanışmıyoruz ama dlei birine benziyosun Big Grin
Karakterler iyi aksine ben levetnle baharı yakıştırıyorum.
Devamını diliyorum.
tumblr_m4wyv65sRM1rxvkbno1_500.gif
Ara
yeşim:kızım boraya bende çok yer vermek isterim ama çok karakter var ve hepsine aynı derecede yer vermem gerek leventle bahar bence gayet te yakışıyorlar...
aynen sinir bir tip ilerde biri düzeltri belki kim bilirTongue
nehir sahilde bayıldı oda dışarı çıkıyordu hatırlıyomusun arabayı çekmek için haniSmile
sizin ecem oSmile
bakalım ne zaman bulcak aşkınıSmile
fazla uzun sayılmaz tatlımSmile

fulya:aaaaa sen mii okdunnn sağ ol bitanemmmSmile
baya çok karakter var doğaldırSmile
yaaaa yok dizi etkisi valla bakSmile
sağ ol fulyammmmSmile

özgem:bahar candır zatenSmile
onları yazarken bende koptum birtek sen farketmişsin zaten kimse söylemedi sağ ol bitanemmmm
sırıksa sırık beee aaaa
kayada oduna yakın bir isimSmile
yeşimede söyledim eşit yaymam lazım karakterleriSmile
sağ ol bitanemmm senin kadar olamamSmile

berrin:hoş geldin canımm senaryomaaaaa hoşlar getirdinSmile
fazla uzun değil yaa daha uzun yazdıklarım vardıSmile
delimiyim what is delySmile
ohhhh beeee sağ ol tatlımm yakıştıran biri çıktı sonundaSmile
sağ ol canımmm bende devamlı yorum bekliyorumSmile

3.bölüm...
Yolda yürüyorum hayatın mutlulukları sevinçleri bir bir gözümde canlanıyor o sırada…
Belli bir süre düşündükten sonra etrafta yaşanan kargaşayı herkesin yaşadığı telaşı fark ediyorum işine yetişmek için koşan,çocuğunun peşinden koşan,sevgilisinin peşinden koşan o sırada gülümsediğimi hissedebiliyorum gülümseyerek yola devam ederken birisi benim yanıma gelip söylenmeye başlıyor
Yeşim:kardeşim körmüsün koca yola sığamadın mı ezdin geçtin be…
Diyor sinirle karşımdaki sevimli ama bir o kadar da cadı kız gülümsüyorum gülümsediğimi görünce sanırım daha da sinirleniyor
Yeşim:özür dilemen gerken yerde bir de gülüyor musun çattık ya
Diyor ve sinirle bana bakıyor
Bora:tamam kusura bakma fark etmemişim
Yeşim:iyi bir dahakine dikkat et kafan nerde bilmiyorum ki…
Bora:tamam özür diledik ya ne çok uzattın
Yeşim:iyi git işine
Dedi ve sinirle yanımdan uzaklaştı ben ise sadece arkasından bakmakla yetindim

Bahar:teşekkür ederim ya gerçekten sen olmasan çantam ve içindeki her şey gidecekti
Dedi bahar leventin yüzüne gülümseyerek bakarken
Levent:daha kaç kere özür dileyeceksin tamam kahvemi de içtim affettim
Dedi ve gülümsedi
Baharda gülümsedi ve bu muzur ikili geçici mi kalıcı olarak mı ayrıldıklarını bilmeden ayrı ap ayrı yollara döndüler yüzlerindeki gülümsemeyle…
Bahar leventten ayrılır ayrılmaz canından çok sevdiği arkadaşını aradı…
Bahar:yeşimmm ne oldu bir bilsen
Yeşim:noldu kızım ne bu heyecan
Bahar:Yeşim çantamı kapkaç yaptılar
Yeşim:neeee buluşup karakola gidelim nasıl oldu yaaa
Bahar:dur heyecan yapma çantam yanımda
Yeşim:noluyo kızım yaa aşık mısın nesin demin kapkaç yaptılar demedin mi
Bahar:dedim dedi ve gülümsedi
Yeşim:bahar delirtme beni söylesene nasıl kapıpkaçtıkları halde çantan yanında olabiliyo?
Bahar:levent kapkaççıyı yakalamış o getirdi çantayıSmile
Dedi ve yine gülümsedi ama bu sefer 32 diş
Yeşim:bahar kızım delirtme beni yaa levent kimm off bahar posta posta anlatıyosun ya:S
Bahar:buluşalım senle hemen anlatayım
Demesi üzerine yeşimle hep buluştukları kafede 1 saat sonra buluşmak için karar aldılar

Pars:merhaba kusura bakmayın ne olur geç kaldım çok trafik vardı da
Dedi elindeki çiçeği arkasında saklarken
Demesi üzerine koyu bir sohbete dalan nil ve ecem parsa döndüler
Pars ise ecemi görür görmez bir elektrik hissetse de anlam vermedi
Ve gülümseyerek nilin yanına oturdu ecem ise parsın suratına bakmaya utanıyordu nil anlamıştı gülümsedi
Nil:pars sabahtır ağaç olduk ya nerdesin
Dedi parsa dönerek
Pars :geldim işte bu arada bu senin için
Dedi ve çiçeği eceme uzattı pars
Ecem gülümsedi ve kızarıklığı bir kat daha arttı
Ecem:teşekkür ederim pars
Dedi ve gülümsedi

Gözlerimi bir hastanenin ilaç kokan bembeyaz bir odasında açıyorum gözlerimi açtığımı gören Ahmet abi heyecanla yaklaştı
Ahmet:nehir kızım iyimisin
Gülümsedim Ahmet abiye ama başımda ağrı vardı
Nehir:iyiyim
Dedim zorlukla
Ahmet abi heyecanla konuşmaya başladı
Ahmet:ne oldu sana bilmiyorum ama kaya bey yardım ettiğine göre ki o kimseye yardım etcek bir tip değildir senin bayılmanın sebebi de o sanırım
dedi ve yüzünü düşürdü ben ise o çocuğun adını öğrenmenin sevincini içimde yaşıyordum kayaymış demek adı dedim sessizce Ahmet abi ise anlamadığını belirtti
Ahmet:anlamadım kızım
Nehir:yok bir şey Ahmet abi seni de üzdüm ya kusura bakma ayrıca kaya beyle alakası yok başım döndü bayıldım
Dedim neden onu koruduğumu bilmiyordum ama onu mahcup etmek istemiyordum Ahmet abinin ona sinirlenmesini istemiyodum kısaca onu koruyordum ama nedeninin ben de bilmiyordum
O zibidinin koruncak hiçbir yanı yoktu ama sanırım onu seviyordum ne kadar istemesem de onu sevmeyi ,kalp söz dinlemiyordu
Yine kör körüne onu seviyordum istemeden …

İşyerine vardım yine herkes sahte gülümsemelerini takmış yüzüne ve para bağımlısı gözlerle bana bakıyorlar
Hülya:efendim o almak istediğiniz yurdun sahibi ne zaman imza atacağınızı soruyorlar efendim
Diyor bana bakıp gülümserken her zamanki hülya diye içimden geçiriyorum
Bora:ben haber vereceğim onlara
Diyorum ve çıkması için işaret ediyorum hülyaya hülya ise yüz bulamamanın siniriyle topuklarını parkelere vura vura odadan çıkıyor
Gülümsüyorum erkek bağımlısı kızlardan hiç hoşlanmamışımdır hoşlanmamda diye geçiriyorum içimden ve bugünkü o dobra kız aklıma geliyor bir çarptım diye tantana etmişti güümsüyorum
Ve onunla tekrar buluşmayı diliyorum…
O sırada kapı çalınıyor ve içeri hiç haz etmediğim biri giriyor…
Bora:kaya Huh

HeartHeartHeart

Ara

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping