Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
αƒк ' уα ∂αιя нєяşєу ρєℓιη & нαтι¢є
Offffffffff Heart
Öldüüm ya ! Blush
Dehşet Big Grin
Sağol şekerim Smile
Linkleri görebilmek için Üye Olun veya Giriş Yapın.
A&E♥
Ara
Üst üste 5 kere izledim daha. <3
Ama Cumaya kadar 555 olur Big Grin
Rica ederim (:
Of of başa sarıp izliyorum Big Grin
Kalbime inecek yaaa Big Grin
A&E♥
Ara
AFK'yi pek sevmiyorum ama konunuz hayırlı olsun.
Resimler vs her şey harika : )
Ellerinize sağlık devamını da bekliyorum
tablo gibi hatun
Ara
Fragmana bittim. Emir Feriha'yı hala seviyo. L
Feriha da Emirii. :ask: Ayy çok mutluyum. Kop
Herneyse çok teşekkürler kızlar. Çok sağolun. Big Grin
Çok mutlu oldum fragmanı izleyince, havalardayım. L
Ara
Tüyo
Emir ve Feriha sahildelerdir . Emir Feriha'nın kulağına eğilir . Emir : Seni seviyorum ama seni sevdiğim kadar güvenebilirmiyim bilmiyorum . -dogrulugu kesin degildir-

Sette yaşananlar ;

Sete giden bir kız :

Emir ve Feriha'nın öpüşme sahnesinde Hazal'ın ayaklarına takoz koydular.Hayranlarının onları izlemesinden rahatsız olup bi o kadar da utanan Hazal sayesinde örtü ile kapattılar Smile Ama biz çekmeye çalıştık tabi.En az 6-7 kere öpüşme sahnesi çekildi ve hepsinde Hazal güldü, sonunda Çağatay Hazal'a sarılıp bi makas aldı ve yanağını öptü..Sonra Hazal şalını çıkardı, Barış bir şe...y dedi galiba çekim için bi yere gideceklerdi.Barış Ceyda'nın yanına gitti Ceyda başını tutuyordu içeri girdi.Sonra Hazal şalını Çağatay'a fırlattı karşıdan, '1 dk bekle geliyorum' dedi Çağatay'a. Çağatay kahvesini de alıp arabasına bindi.Hazal'ı beklerken sıkıntıdan ölüyordu.Sonra biz gittik yanına imza istedik.Fotoğraf çekildik arabadan.Bize o şirinliğiyle ' Allahtan 1 dk ! ' dedi Big Grin .Sonra Hazal giyinip geldi. Çağatay ' Hele şükür be kızım !' dedi Hazal da 'çok konusma geç kaldık' dedi ve gittiler Big Grin

Oy ben sizi yerim ama Big Grin
He bide o takoz koyulmuş haliyse hazalın boyu kaç abi Big Grin Big Grin

Bu arada çağatay sana ölürüm yaaa Blush
A&E♥
Ara
Teşekkürler Pelin <3
Araları gayet iyi o zaman Big Grin

Kitap fuarında Çağatay görülürse ne olur? Gören bir kızın ağzından (:

Bugün TÜYAP Kitap Fuarı'ndaydım, bilin bakalım kim vardı ? Çağatay'ım.

Hemen gittim yanına, resim çekindik ( şu an telefonum şarjda, dolunca ilk işim buraya koymak olacak )
Sonra Çağatay'ı arkadaşımla takip ettik, zaten kim görse peşine takılıyor yaratığın.

Nesrin Yazgan adlı bir yazarın kısmında durduk, tanışıyorlarmış herhalde, çok samimiydiler.Ben bir yandan resimlerini çekmeye bir yandan aralarındaki konuşmayı dinlemeye çalışıyorum.Sonra "Arkadaşlar bu kitabı okudunuz mu ? " diye sordu.

Bir arkadaşımla hemen hazırcevap "Tabiki okuduk." dedik ki hayatımda hiç duymadım bu yazarı.Hemen bize gülümseyip parmağını salladı."Okumadınız dimi ? " dedi.Biz eridik orda, öldük yani.

Neyse sonra bağararak " F-16 bana sorulur" dedim.O da hemen baktı, göz göze geldik."Öyle mi ? Baban pilot mu ? " diye sordu, daha cevap veremeden salağın biri çocuğun üzerine atladı.

Neyse sonra , o çıkışa doğru ilerliyordu, peşinde kızlardan oluşan bir ordu, ben de aralarındayım. Çocuğun vücudunda dokunmadığım yer kalmadı, o pis ergenlere dönüştüm, kendimden nefret ediyorum. Ama değdi.

Üzerine atlayarak sarıldım, evet bunu yaptım.Öptüm yanaklarından, parfümünü içime çektim.Ah ah. [I]Rüya gibiydi, çok da güzeldi.[/I

Ben o gün gidecektim gidemedim yanıyor içim kaçırdım çocuğu Uuu
Bende kaçırdım ya Sad
Ordaydım bide . . .
Anlatan kızın ağzını yırtarım he !
Teşekkürler
A&E♥
Ara
Çağatay Ulusoy kitap fuarına giderse ne olur? Big Grin

Ondan 1 gün önce geçtim o yollardan çook pişmanım cumartesi gitmediğime Uuu

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping