Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Muhteşem Yüzyıl Haberleri
Muhteşem Yüzyıl haberlerini buradan paylaşabilirsiniz .
Linkleri görebilmek için Üye Olun veya Giriş Yapın.
L
Ara
Muhteşem Yüzyıl 4 Ocak'ta Star'da!
"Muhteşem Yüzyıl" yeni yılda, yeni kanalında...

4 Ocak'tan itibaren Star Tv'de yayınlanacak olan Muhteşem Yüzyıl'ın yeni kanalında ilk fragmanı yayınlandı. Fragmanda Mahidevran Sultan'ın oğlunu canlandıran Mustafa'yı oynayan Mehmet Günsür de yer alıyor. Dizi yine çarşamba günleri yayınlanacak.

L
Ara
Hürrem'in Nikahı Muhteşem Yüzyılı Uçurdu!

SBT Analizin ölçümüne göre; dün akşamki bölümünde Kanuni Sultan Süleyman’ın cariyesi Hürrem Sultan’a nikah kıydığı Muhteşem Yüzyıl hem genel izleyici hem de AB grubunda açık ara farkla birinci oldu.

Genel izleyici grubunda 13,37 rating ve 28,66 share alarak birinci olan Muhteşem Yüzyıl’ı genel izleyici grubunda Yetenek Sizsiniz Türkiye takip ederken, AB grubunda ise 17,39 rating ve 38, 41 share alan Muhteşem Yüzyıl’ı, 8.70 rating ve 25,91 share alarak sıçrama yapan Star TV’nin yarışma programı Eyvah Düşüyorum takip etti.

Kanal D’nin dizisi Kuzey Güney ise genel izleyici grubunda rakiplerine geçilerek altıncı olurken, Ab grubunda ise dördüncü olabildi.

L
Ara
Teşekkürler Big Grin
A&E♥
Ara
Önemsiz Melek
L
Ara
Yönetmen Hürrem'e kapıyı gösterdi

‘Muhteşem Yüzyıl’ dizisinin ‘Hürrem Sultan’ı Meryem Uzerli, saç rengini değiştirmek isteyince yönetmen Yağmur Taylan’ın hışmına uğradı. Setteki tartışma, Uzerli’nin gözyaşlarıyla son buldu.
Dizinin son bölümünde Kanuni Sultan Süleyman’ı nikah masasına oturtmayı başaran Hürrem Sultan, yönetmen engeline takıldı. Kızıl saçlarını başka bir renge boyatmak isteyen oyuncu, Taylan’dan “Devamlılığı olan bir projede buna izin veremem” cevabını aldı. Uzerli’nin ısrar etmesi üzerine sinirlenen yönetmen, “O zaman kadrodan ayrılırsın” diyerek rest çekti. Tartışma diğer oyuncuların araya girmesiyle yatışırken, morali bozulan oyuncu ağlamaya başladı. Ekip, çekimlere kaldığı yerden devam ederken, oyuncunun saç rengini değiştirme isteği şimdilik başka bahara kaldı.
Ara
Oo gerçek mi ki ? Confused
Teşekkürler
A&E♥
Ara
MUHTEŞEM YÜZYIL'A YENİ OYUNCU!
Prenses Aybige karakterini canlandıracak oyuncu için bir süredir devam eden deneme çekimleri tamamlandı. Malkoçoğlu ile tutkulu bir aşk yaşayacak olan Prenses Aybige karakterini Ezgi Eyüboğlu canlandıracak.
Dizide; Murat Han’ın ölümünün ardından başlayan taht kavgaları sebebiyle Valide Sultan, yeğeni Prenses Aybige’nin Topkapı Sarayı’na getirilmesi üzerine talimat vermişti.

Çarşamba akşamı yayınlanacak olan yeni bölümde Prenses Aybige saraya gelecek. Bir erkek gibi giyinip, düşünen, ata binen, zamanının çoğunu erkeklerle geçiren Prenses Aybige, Malkoçoğlu’nun kalbini çalacak. Diğer kadınlar gibi saray elbiseleri giymeyi reddeden Prenses Aybige ile Bali Bey’in arasında nefret ve inatla başlayan ilişki bir süre sonra tutkulu bir aşka dönüşecek.

Ara
Hürrem olayı gerçek mi lan Pfff
Ama Hürrem Sultan gerçekte kızıl saçlıydı sanırım o yüzden izin vermezler Big Grin
Kapıyı gösterdi deyince bende diziden çıktı sandım lan W
Bali bey'de muradına eriyor sonunda sevindim yalnız şu kız kimmiş merak ettim Big Grin
Teşekkürler (:
L
Ara
Gerçek mi bilmiyorum haberlerde öyle yazıyodu Big Grin
Ben diziyi izlemiyorum kim kim hiç bilmiyorum Big Grin
O kız daha önce Kalbim Seni Seçti de oynamıştı ordan tanıyorum bende Big Grin
Önemsiz (:
Ara

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping