Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hangi Oyuncu Hangi Dizide?
Milliyet gazetesi televizyon eleştirmeni Sina Koloğlu, dizilere transfer olan ve dizilerden ayrılan oyuncuların listesini çıkardı.

“Resmen borsa. Ve takip etmek imkansız. Ayrı bir uzmanlık alanı ‘dizilerdeki oyuncular, transfer olanlar ve ayrılanlar’ konusu....Eğlencelik bir liste çıkartayım dedim. Bir fikir versin. Eksikler var tabii. Her an bir oyuncu bir yerden bir yere gidiyor. Oradan oraya gitmeler, dizi sektörünün son iki yılının özeti gibi...

Ayrılanlar ve yeni gelenler
‘Yer Gök Aşk’: Murat Ünalmış (‘Babalar ve Evlatlar’ dizisine transfer oldu) - Birce Akalay (“2-3 bölüm sonra ayrılacağım” demiş) .
‘Öyle Bir Geçer Zaman Ki’: Üç yeni oyuncu katılıyor: Muhammet Uzuner, Mine Tugay, Gün Koper
‘Adını Feriha Koydum’: Beril Kayar (katılıyor)
‘Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi’: Sezin Akbaşoğulları ve Engin Öztürk (katılıyor)
‘Muhteşem Yüzyıl’: Ozan Güven, Pelin Karahan ve Tuncel Kurtiz (katılıyor)
‘Sakarya Fırat’: Bestemsu Özdemir (katılıyor)
‘Bir Zamanlar Osmanlı Kıyam’: Nihat Alptuğ (katılıyor)
‘Leyla İle Mecnun’: Melis Birkan (katılıyor)

Yeni diziler ve oyuncuları
‘Huzur Sokağı’: Selin Demiratar, Kutsi, Yeşim Salkım, Güven Hokna
‘Hayal İle Gerçek’: Burak Hakkı
‘Merhaba Hayat’: Vahide Gördüm, Yetkin Dikinciler, Seda Güven
‘Esir Şehrin Gözyaşları’: Sedef Avcı, Yiğit Özşener
‘Babalar ve Evlatlar’: Fatma Girik, Serdar Gökhan, Erol Demiröz, Tamer Barlas, Ceren Hindistan, Murat Ünalmış.
‘Son Yaz Balkanlar 1912’: Tardu Flordun, Tuğçe Kazaz, Hazal Kaya, Seçkin Özdemir.
‘Veda’: Fahriye Evcen, Mehmet Aslantuğ, Jale Arıkan
‘Karadayı’: Kenan İmirzalıoğlu, Bergüzar Korel’in başrollerinde oynayacağı diziye alelacele final yapan ‘Bir Çocuk Sevdim’den Çetin Tekindor ve Gülcan Arslan katıldı.”
Linkleri görebilmek için Üye Olun veya Giriş Yapın.
L
Ara

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping