Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rüya
-O kadar konuştuk hala adını bilmiyorum
-Adın o kadar önemi var mı?
-Bilemiyorum
-Sinem benim adım
-Vay be
-Ya senin?
-Beni tanımak istemezsin
-Seni tanımak istiyorum
.....

Birazdan karakter tanıtımı ve 2. tanıtım gelicek. Yorumlardan sonra ilk bölüm. Yorumlarını bekliyorum.

Linkleri görebilmek için Üye Olun veya Giriş Yapın.

--Sinem Kılıç--

--Başak Hergül--

--Şirin Nermin--

--Anıl Tetik--

--Bilal Tutkun--

--Kerem Çalışkan--

''Bir hafıza kaybı nelere neden olabilir?''
Rüya yorumlardan sonra ilk bölümüyle sizlerle.
nutellacanavari, proud to be a member of Diziler Fan Club Sitesi since Nov 2012.
Ara
vayyyy güzel bir senaryoya benziyor takip etmeye çalışacağım hayatımm ilk bölümü bekliyorummmSmile

HeartHeartHeart

Ara
Tek yorum geldi ama neyse Cerencim (adın ceren sanırım) cok sagol. Ben ilk bölümü ekliyim yorumlar gelir insallah.

Rüya

Başım ! Of be bu nasıl bir ağrıdır? Beynim zonkluyor sanki. Annem de yatak örtülerini hangi ara değiştirdi acaba? Bara gittiğimi öğrenince kıyamet kopacak ama yapıcak birşeyim yok. Bu baş ağrısını saklayamam. Bu televizyonda nerden çıktı? Bir dk ya, burası benim odam değil ki!
Yavaşça kafamı yana doğru çeviriyorum ve bir adam! Kahretsin ben ne yaptım! Yattım mı yoksa? Tabi yatmışımdır şu hale bak. Allah kahretsin. Ben sevgilime ne hesap vericem? Acaba hiçbir şey olmamış gibi yapsam mı? Peki ya vicdanım? Ama yok ben 2 yıllık sevgilimi kaybedemem. Anında kaçmalıyım burdan. Nerede benim kıyafetlerim?
-Günaydın
Dün gecemi geçirdiğim adam kafasını yorgandan çıkarıp bana bakıyor. Çok şaşkınım aslında. Dün barda bir adamla konuştuğumu hatırlıyorum ama bu adam bana çok yabancı geliyor.
-Dün geceyi unut tamam mı? Biz hiçbir şey yaşamadık.
-Dur bi Bismillah. Tamam öyle bir niyetim yok zaten.
Adam resmen yatağın içinde dolanıyor bir rahatlık bir rahatlık sorma. Daha fazla burda kalamayacağım. Acil üzerimi giyip gitmeliyim.
-Başım çok ağrıyor
-Benimde, içkidendir. Baya içtin.
-Beni bu kadar hatırlaman çok garip. Ben seni hiç hatırlamıyorum.
-Normaldir. Şişlik nasıl çok acıyor mu?
-Ne şişliği?
Aynaya gidip yüzüme bakıyorum. İlk dikkatimi yüzüm çekiyor. Bir gecede ne kadar yaşlanmışım. Yüzüm bembeyaz. Bir daha asla bu kadar içmek yok. Asla asla asla. Bir de kilo mu almışım? Gerçi içkiden şişmişimdir. Başımın üstüne bakıyorum ve cidden şişkinlik var. Ve baya acıyor. Neyse eve gidince buz koyarım yeterki artık gideyim.
-Onu da mı hatırlamıyorsun yoksa?
-Hayır ya. İsviçreli bilim adamalrı herşeye çağre buluyor buna bulamıyorlar.
-Neye?
-Diyorum ki yıl olmus 2008 hala geceyi unutturmayan içki yapılmıyor.
-Pardon ne dedin?!
-Duydun işte
-Bayan, biz 2012deyiz
.....................................

Yorumlarınızı eksik etmeyin (:
nutellacanavari, proud to be a member of Diziler Fan Club Sitesi since Nov 2012.
Ara
hımmmm değişik bir senaryoya benziyoooo devam tatlım merak ettim daha neler olcak Smile

HeartHeartHeart

Ara
Ovv harikaa çook beğendiiim Big Grin
Devamını bekliyoruum Big Grin
Bu arada yeni senaryon hayırlı olsun Big Grin

Ecem'im hediyesi Heart
4nzzy.jpg

4q6v7.png
Ara
Cok uzgunum arkadaslar. geri geldim. yorumlarinizi bekliyorum (:

-Dalga mi geciyorsun sen benimle be?! Bak komik oldugunu saniyorsan...
-Madem inanmiyorsun bekle
Adam iceri gidiyor benimse elim ayagim titremeye bile basladi dalga geciyor benimle resmen
-Al bak iste bugunun takvimi 18 Eylul 2012
Lutfen kameralar ortaya ciksin ve herseyin saka oldugunu soylesin. Yalvaririm.
-Bir saniye ya nasil olur..?
-İsterseniz doktara gidelim
Adam bana yavaca yaklasiyor hemen kendimi geri cekiyorum. Napicam ben ya? Kafami dun geceyi hatirlamak icin zorluyorum olmuyor. Ondan oncek geceyi de hatirlayamiyorum. Ondan oncekini de. Hatta 4 yili hatirlamiyorum yok yani puf ucmus gitmis hepsi.
-Hayir istemem. Hala aklim almiyor daha dun 4 Temmuz 2008di.
-Gitme istersen belki birazdan hafizan yerine gelir
-Oyuncak mi bu be?!
Gerizekali adam. Adam diyorum cunku ismi aklimda degil. Gerci gerek de yok. Bir cirpida ustumu giyiyorum. Acil Keremi bulmaliyim. 4 yilda ne kadar sey olmus olabilir? Acaba erouvisionda tekrar 1. Oldk mu? Seda Sayan kacinci kocasni bosadi? En onemlisi Kerem hala sevgilim mi? Allahim aksini dusunmek bile istemiyorum. Ben onsuz naparim? Dun, yani 4 temmuz gecesi, ben onunla kavga ettigim icin ismistim. Ne oldu da ben yine ictim?
-Sana birsey sorabilir miyim?
-Buyur
-Ben dun niye ictim? Dertlesmisizdir yani hatirliyor musun?
-Sevgilimden ayrildim demistin
-Kahretsin!
İste bu olamaz. Allah kahretsin. Acilen burdan gitmeliyim ve Keremi bulmaliyim. Veya ilk eve gidiyim kendime geliyim sonra bulurum.
Kosa kosa kapiya yoneliyorum. Arkamdan adam sesleniyor.
-Dur bi saniye... Ben ....
Adini soyluyor ama duymuyorum bile. Coktan kosmaya basladim bile.
Evin onune geliyorum. Umarim tasinmamisizdir. Korkuyka caliyorum evi. Annem kapiyi aciyor.
-Kiziim
Kucakliyor beni. Sanki uzun suredir gorusmuyoruz.
-Anne acil konusmamiz lazim
-Birsey mi oldu kizim niye geldin?
-Niye mi geldim? Anne burasi benim evim.
-Ya haklisin kuzum senin de evinde noldu yani kavga mi ettiniz yoksa?
-Bir bilsem...
-Nasil yani?
-Anne Keremle aramizda ne gectigini biliyor musun? Ben ickiyi fazla kacirmisim da dun geceyi pek hatirlayamiyorum
-Kerem mi? Ayrica ictin mi sen?!
-Anne lutfen soruyu birak bana cevap ver. Keremle ne oldu?
-Kizim sen benimle dalga mi geciyorsun? Ne keremi? Siz ayrilali 3,5 4 yil oluyor evladim.
Yeter artik ya goz yaslarimi tutamiyorum nasil olur? Bir dakika ya madem keremle 4 yil once ayrildiysak benim dun gece ayrildigim kimdi?
O anda kapi caliyor heyecanla ''Kerem'' diye haykiriyorum. Kapiyi actigimda tanimadigim bir adam beliriyor elinde bir cicekle. Aninda sariliyor bana.
-Askim. Beni affet.
-Noluyo be sen kimsin?
-Sinem?! Ben sevgilin.
Ara
Ortalık karıştı noluyooo benim de kafam karıştı kerem kim sinem kim o kim noluyoo burdaaa Shy çabukk 3. bölümü ekle yoksa ben bu kafayla fazla yaşamam Rolleyes

HeartHeartHeart

Ara
cok tesekkurler canim sirf senin icin yazdim (:

3. Bolum

Sevgilim mi? Nasil ya? O adamin bahsettigi bu muydu yoksa? İyice suratina bakiyorum, keremimle alakasi yok. Kerem nerede? Benim gercek askim sevgilim nerde? Napicam Allahim. Ya bu hafiza kaybi kaliciysa? İlaca bogarlar beni. İstemiyorum ya. Hafiza kaybi gecirmemis gibi mi yapsam acaba? Mutlaka cakarlar. Ama ben Keremi bulana kadar boyle yapmaliyim. Allahim keske bunlar bir ruya olsa. Madem ayrildik ona gore davraniyim. Hadi kizim sinem kim tutar seni !
-Seni gormek istemiyorum
-Askim...
-Sus git burda!
Diye bagirip kapinin disina atiyorum kapiyida uzerine kapatiyorum. Daha adini bilmedigim bir adama yaptiklarima bak. Acaba neyden kaga etmistik? Yeter artik beynim durdu. Yere cokup aglamaya basliyorum. Napicam ben bundan sonra?
Annem yanima kosuyor
-Sinem yapma boyle kizim. Neden kavga ettiniz anlatmak ister misin
Ah anne bir bilsem...
-Anne lutfen biraz yatip uyumak istiyorum. Odamdayim ben.
-Sin...
Yukari kata kosarak gidiyorum. Tum odalara girdigimle ciktigim bir oluyor.
-Anne benim odam nerde?
-Kizim kendinde misin sen? Biz odani 4 yil once yiktirip yerine oturma odasi yaptirdik.
..........
Nefes bile alamiyorum disari atiyorum kendimi. Dusunmeye ihtiyacim var gerci dusune dusune kendimi yiyip bitiriyorum.
Telefonum titriyor o anda. Ekrada ''Bilal'' adi beliriyor. Aciyorum.
-Sinem
Aa o adam. Demekki sevgilimin adi Bilalmis. Hadi Sinem guclu ol.
-Ne var Bilal?
-Ben bir hata yaptim ne olur beni affet seni hala cok seviyorum
Napti ki bu? Allahim ne olur bir isaret yoksa bu olayin icinden cikamiycam.
-Konusmak istemiyorum
Deyip suratina kapatiyorum. Daha sonra tekrar caliyor telefonum. Bu sefer Bilal degil. Sirin.
-Canim, nerelerdesin sen? Kac gundur ulasamiyorum
Bir sure cevap vermiyorum
-Sinem iyi misin?
-Evet
-Neredesin gelip aliyim seni bana gidelim dertleselim.
Bulundugum yeri soyluyorum. Belli ki yakin bir arkadasim. Belki bana iyi gelir. Allahim ne olur bir an once hafizam yerine gelsin. Sirine gittikten sonraki ilk isim Keremi bulmak..
Ara
Ayyy süpeeeeeeeer yaa kalemine bayıldım zaten hemen yeni bölüüüüüüm lütfen (:

Ecem'im hediyesi Heart
4nzzy.jpg

4q6v7.png
Ara
Olayları baya bir karıştırmışsın ve hızlı ilerliyorsun.Bölümlerin kısa.
Konusu güzel Big Grin Karakterlerden anladığım kadarıyla Leyla İle Mecnun izliyorsun ve Şirincisin Big Grin
Biraz daha yavaştan almanı ve bölümlerini uzatmanı tavsiye ederim Big Grin
Devamını bekliyorum Big Grin
tumblr_mkfdo04TZk1ri83dbo1_250.gif
Ara

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping