Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
The Vampire Diaries Haberleri
The Vampire Diaries haberlerini buradan paylaşabilirsiniz .
Linkleri görebilmek için Üye Olun veya Giriş Yapın.
L
Ara
(01-11-2012, 07:05 PM)meri__ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri görebilmek için Üye Olun veya Giriş Yapın.Burada ne kadar Tvd hayranı var bilmiyorum ama ben pek severim Smile
Son bölümün Özeti de şöyle =
3x10 The New Deal Özeti
Stefan, Klaus'un ailesinin içlerinde olduğu tabutları saklarken, Klaus, Damon ve Elena'ya o ailesini geri alana kadar kimsenin güvende olmayacağını kanıtlamak için hızlıca şiddete başvurur. Tyler'ın bir melez olarak kazandığı yeni yetenekleri devam ederken, yaptıklarının rahatsız edici sonuçlarıyla yüzleşmek zorunda kalır. Korkunç bir olaydan sonra Elena ve Alaric'in Jeremy'in tutumu ve güvenliği hakkındaki endişeleri artar. Alaric, onun muhteşem hızlı iyileşme yeteneğiyle ilgilenen güzel Dr. Fell (Konuk oyuncu Torrey DeVitto “Pretty Little Liars”dan) ile tanışır. Klaus ile bir anlaşma yapmaya çalışırlarken, Elena'nın getirdiği bir haber onu tamamen şok eder. Kat Graham'ın da yer aldığı bölümde ayrıca barmen olarak Justine Ezarik yer alıyor.

Michael Narducci'nin yazdığı bölüm, John Behring tarafından yönetildi. Bu bölüm aynı zamanda Torrey DeVitto'yu Dr. Fell olarak izleyeceğimiz ilk bölüm.
gelecek bölüm ise ,
ampir Günlükleri - Bölüm 3.11 - Bizim Şehrimiz - Basın Bülteni

Doğum Günleri ve Elvedalar - Caroline 18. doğum gününü kutlayacak ruh haline sahip olmamasına rağmen , Elena , Bonnie ve Matt alışılmadık bir yerde ona küçük bir partiyle sürpriz yapıyorlar. Damon ve Stefan , Klaus'u işletmek için en iyi yola katılmıyor, ve pervasız Stefan aşırı tehlikeli
şeylerle onun teorisini test etmeye karar alıyor. Elena Bonnie'ye Jeremy'nin yeni planlarını anlattığında Bonnie endişeye düşüyor. Kurucular toplantısında , Alaric'in bir zamanlar çalıştığı Dr. Fell'in ( Konuk oyuncu Torrey DeVitto) kim olduğu ortaya çıkınca tıp doktoru,
eski erkek arkadaşıyla tartışıyor. ( Konuk oyuncu David Colin Smith ) Tyler Klaus ile yanlız gitmesi talebini reddediyor , ve Klaus'u talebini kabul etmiş göründüğünde şaşırıyor. Rebecca Sonnenshine tarafından yazılmış bölümü Wendey Stanzler yönetti.

Alıntıdır.

Bu arada ;http://thevampirediariestr.net/ Linkleri görebilmek için Üye Olun veya Giriş Yapın. üye olan var mı aranız da ?
ne biliyim , belki tanışığızdır Blush

Bende çok severim canım bilgiler için teşekkürler Angel
Paylaşımlarına bu bölümden devam edebilirsin Wink
Ayrıca üye değilim oraya olabilirim belki biraz inceliyim de Big Grin
L
Ara
Teşekkürler bilgiler için ben üye oluyorum şimdi Smile
A&E♥
Ara
Ol , ol bekleriz (:
tumblr_lfgllv9Pp31qdectxo1_400.giftumblr_lmougecDA11qg0wbvo1_500.gif
Siz , onu başka cümlelerle de anlatabilirsiniz tabii , ben ona aşk derken...
Ara
Sezon finali hakkında-

1-
Herkes Vampir Günlükleri’nin 3. Sezon 22. Bölüm "The Departed"da zor seçimler yapacak çünkü bazı ölümcül kararlar için hazır olmalısınız. Bu TVD ekibi için yeni bir şey olsa da final daha basit bir flashback olacak. Grayson ve Miranda’nın ölümünden önce Elena normal liseliydi. Belki bu sayede Mystic Falls Lisesin'de Matt'i de göreceğiz.

Günümüzde Stefan ve Damon bir konserde görünüyor ya da kökenleri öldürmek veya bu nitelikteki bir şey için şehir dışına gidiyor. Elena Salvatore kardeşlerden birinin çağırıyor ve diğer kardeş ile yollarını ayırıyor. Tüm Forwood’lar iyi değildir: Caroline ve Tyler’ın vereceği ciddi kararlar arasında şunlar yer alıyor: Temel olarak hayatlarını sonsuza kadar sonuçlara dayalı olarak değiştirilecek

2-
Onlara kesinlikle bela sesleri geliyor, Bonnie’nin yaptığı gizli anlaşma trajedi ile sona erer. Eh, en azından bir flashback ile Jenna teyzeyi göreceğiz.

3-
Nency'den (TVD Ediörü)
3,22 nin aksiyon dolu olacağını ver herkesin o bölümü seveceğini söyledi
3,22 de çok duygusal bir delena sahnesi onayladı
4-
joseph morgan=

Bölüm son 20 saniyesinde izleyenleri yürekleri ağzında bırakacak.” diye anlatıyor. Tabiri caiz ise bu ne demek? “Son derece dramatik çünkü 4. Sezonun ilk bölümünü görmeyi umutsuzca isteyeceksiniz. Orada şok edecek bir çok şey var ve Vampir Günlükleri sonsuza kadar dünyanızı değiştirecek. Korkmuş olmalısınız! Herkesin hoşuna gideceğini düşünmüyorum. Bazı güçlü görüşleri kışkırtacak. İnsanlar bu konu hakkında konuşuyor ve bizim istediğimizde bu.”
5-
Salvatore kardeşler Klaus’u yok etmek için kesin bir yol arayışı içindeler. Bölüm Elena’nın anne ve babasının ölümünü içeren bir flashback aynı zamanda kader bölümüdür. Fakat bölümün adı "The Departed" ve sakın yanılgıya düşmeyin, bu bölüm sadece Elena’nın anne ve babasının ölümünü içermez, başka ölümler de var.
6-
İki ana karakter ölümcül bir tehlike içinde olacak ve her ikisi de travmadan biraz farklı şekilde çıkacak(burda elena ve matt den bahsediyor bence )
7-
3. sezon 22. bölümde çok önemli bir öpücük sahnesi olacak

8-
- Damon'ın ilk defa Elena'nın gözlerinin içine bakarak Katherine olmadığını bildiğini söyleyişini göreceğiz.

9-
Ian Somerhalder bu bölümde bir Delena cevheri beklememiz gerektiğini söyledi ve ekledi. Sezon finalinde ikili arasındaki ilişkiyi ve Damon'ın Elena'ya ne kadar çok değer verdiğini göreceksiniz.

10-
Bir röportajında Joseph Morgan 3.sezon finalinin, 1. sezondaki bazı olaylara ışık tutacağını söyledi. Ve Ian somerhalder Damon ile Elena’nın arasında Damon’ın asla düşünmediği bir şeyler olacak dedi.

11-
O (Ian), TV Guide ile konuşurken içini döktü: Damon ve Elena finalde bir anı paylaşıyor. “ Gülünç ve duygusal buluyorum… Damon ve Elena’nın sahnesini ve bu beni dizinin başına geri getiren çok özeleştirisel bir sahne oldu” Konuk oyuncu Joseph Morgan (Klaus) izleyicilerin iyi bir deja vu yaşayacağının yanı sıra kesinlikle “sezon başına geri dönmemize ışık tuttu” diyeceklerini düşünüyor.

12-

Julie Plec, HitFix ile yaptığı röportajda sezon finali bölümünün, özellikle kendilerini 'Stelena' ya da 'Delena' destekçileri olarak tanımlayan dizinin hayran kitlesi arasında güçlü bir reaksiyona neden olacağını belirtirken şakacı bir dille ''Ülkeyi terketmek zorunda kalabilirim!'' ifadesini kullandı (ülkeyi terketmek zorundaysa stelenadır büyük ihtimal)

13-
Plec, elenanın seçiminde dair kendisine yöneltilen ''Peki bu seçim nihai bir karar mı olacak?'' sorusuna ise ''Hayır, kesinlikle hayır!'' cevabını verdi.

14-
Damon Salvatore karakterini canlandıran Ian Somerhalder ise geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada Elena'ya karşı olan ortak hislerine rağmen iki kardeş arasındaki bağın önümüzdeki bölümlerde daha güçlü bir hale geleceğini belirtmişti.
¢ℓαη¢у.#, proud to be a member of Diziler Fan Club Sitesi since Apr 2012.
Ara
Damon'm üzülücek bu işin sonunda korkarım eğer stelena olursa Uuu
Stefan'da üzülsün istemiyorum ki keşke katrehine dönse onunla olsa Sad
Salvatore Borthers L
Delena L
Sanırım ölen kişi Klaus oluyor ya ne kadar kötüde olsa ölmesini artık istemiyorum diziye renk katıyor aynı Damon gibi Blush
Neyse haberler süper bazıları ne kadar sinir bozucu olsada Big Grin
Teşekkürler canım (:
L
Ara

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping