Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
'Adını Rekor Koydum'
(01-03-2012, 01:54 PM)Rosa. Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri görebilmek için Üye Olun veya Giriş Yapın.'Adını Rekor Koydum'
"Adını Feriha Koydum" dizisinin 42. bölüm fragmanı kendi rekorunu kırarak birkaç saat içinde 50 bin kez izlendi.
"Adını Feriha Koydum" dizisinin 42. bölüm fragmanı birkaç saat içinde 50 bin kez izlendi. Dizinin geçtiğimiz haftaki fragmanı da bir saat içinde 30Bin kez izlenmişti.

Adını Feriha Koydum dizisi 42. bölüm fragmanı bu hafta kendi rekorunu kırarak; yeni bir rekora daha imza attı.

Cuma günü ekrana gelecek olan yeni bölümün yayınlanan fragmanında; Feriha'yı kaçıran Halil'in onu bir eve kapatarak yanında tuttuğu; Feriha'nın ailesi, Emir ve Levent'in de perişan durumda olduğunu görüyoruz. Bakalım yeni bölümde Feriha'yı Halil'in elinden kim kurtaracak? Emir mi, Levent mi yoksa başka biri mi?

Bizim farkımız Cool

Ne zaman biteceğini açıkladı
Mesut Yar’la Burada Laf Çok programına katılan dizinin başrol oyuncusu Hazal Kaya dizinin haziran ayında 65.bölümüyle ekranlara veda edeceğini söyledi. Böylece dizinin bu sezon biteceği söylentileri kesinleşmiş oldu.

Of ya Uuu

Linkleri görebilmek için Üye Olun veya Giriş Yapın.
L
Ara

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping