Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Feriha , Japonların En Sevdiği Dizi Seçildi !
Japonya'da yayın yapan Nihontrb kanalı, Türkiye'de yaşayan Japonlar arasında yaptığı anket çalışmasında 'Türkiye'de en beğendiğiniz yerli dizi hangisi?' sorusunu yöneltti.

Ankette, Japonların en sevdiği dizinin "Adını Feriha Koydum" olduğu ortaya çıktı. Anket sonucu sonrası Japon kanalı, "Adını Feriha Koydum" dizisinin setini ziyaret ederek başrol oyuncuları Hazal Kaya (Feriha) ve Çağatay Ulusoy'la (Emir) röportaj yaptı. Japon muhabir, Hazal Kaya'ya "Bu nasıl bir aşk, gerçek mi?" diye sordu. Hazal Kaya da "Senaryo çok iyi... Oyuncular çok iyi olunca gerçekmiş gibi görünüyor. Aslında bizler bir masal kahramanıyız ve bu masalı canlandırıyoruz" diye cevap verdi. Röportaj yapan kadın muhabirin Ulusoy'la tokalaşırken heyecanlanarak konuşamaması muhabirin de "Emir" hayranı olduğunu gösterdi. Bu arada çekimler sırasında seti ziyaret eden dizinin hayranları izdihama yol açtı.
Ara
Gördüm bu haberi ya Big Grin
İşte dizimizin farkı Heart
Teşekkürler canım Smile
Linkleri görebilmek için Üye Olun veya Giriş Yapın.
A&E♥
Ara
Önemli değil (:
Ara
Oha lan Emir'e bak sen Japonları bile tavlamış siz hala benim diye kavga edin img-hysterical
Ama şaşırdım yani ne yalan söyliyim Japonların aşk dizilerine bu kadar düşkün olduğunu bilmezdim Big Grin
Neyse iyimiş ,teşekkürler Smile
Linkleri görebilmek için Üye Olun veya Giriş Yapın.
L
Ara
Doğru söze ne denir Big Grin
Rica ederim (:
Ara
Niye Özge Japonların kalbi yokmu Kop
Emir'e bak sne Türkiye yetmedi bide Japonya ha !!
Bu çocukla işimiz var bizim Big Grin
Teşekkürler.
tumblr_mkfdo04TZk1ri83dbo1_250.gif
Ara
Önemsiz (:
Ara

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping