Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Suskunlar Haberleri
Suskunlar haberlerini buradan paylaşabilirsiniz.
tumblr_mkfdo04TZk1ri83dbo1_250.gif
Ara
Murat Yıldırım’ı Ratingler Mutlu Etti !

Son dönemin en çok konuşulan dizilerinden ‘Suskunlar’ın başrol oyuncusu Murat Yıldırım, Suskunlar’ın izlenme oranından memnun olduğunu söyledi.

Arkadaşlarıyla bir kafede sohbet eden oyuncu, gazetecilerin diziyle ilgili soruları üzerine, “Senaryoyu ilk okuduğumda tutacağından emindim. Halkımız da beğendi. Güzel reytingler aldığımız için mutluyuz” dedi.

Linkleri görebilmek için Üye Olun veya Giriş Yapın.
L
Ara
Suskunlar setinde kan aktı
Show TV’de ekrana gelen ‘Suskunlar’ dizisinin ‘Sarı Bilal’i Sarp Akkaya, sette kazara bıçaklandı.
Dizinin önceki gece Balat’ta yapılan çekimlerinde ‘İrfan’ karakterini canlandıran Mehmet Özgür’le ‘Bilal’i oynayan Sarp Akkaya’nın kavga sahnesi vardı.

Kavgada İrfan, çektiği bıçakla Bilal’e saldırıyordu.Tekrar tekrar çekilen sahnelerin sonunda Özgür elindeki bıçakla Akkaya’yı dizinden yaraladı.

Olayın ardından set hemen iptal edilirken, Akkaya apar topar hastaneye kaldırıldı.Akkaya’yı yaralayan Mehmet Özgür, “Nasıl böyle bir şey olur?” diyerek, oturup ağladı.

Hastanede ilk müdahalesi yapılan Akkaya’nın dizine 3 dikiş atıldı.

Sarp'ım geçmiş olsun Uuu

Berk Hakman: “Başrol değil yan rol adamıyım”
“Suskunlar” dizisinin Gurur’u Berk Hakman, “Bana da başrol geliyor ama ben her zaman her şeyi kabul etmiyorum zaten iyi roller hep yan rollere yazılıyor” diyor.
“Berk Hakman, önce ‘Okul’ filmiyle adını duyurdu, sonra ‘Kırık Kanatlar’ ve ‘Hatırla Sevgili’ ile iyice tanındı. Kariyerini bu yıl birçok festivalde gösterilen, ‘Tepenin Ardı’ filmi ve ‘Suskunlar’ dizisiyle sürdürdü.

- Babanız Ataman Hakman eski müzisyen. Çocukluğunuz müzikle iç içe mi geçti?
- Yugoslavya-Bosna tarafından göçmeniz. Ankara’da doğdum ardından babamım işlerinden dolayı Kastamonu ve Adapazarı’nda yaşadım. Evet, babam hem müzisyendi hem de diş hekimi, tabii şimdi müzikle ilgilenmiyor. Evde babamın plaklarını dinler ve enstrümanlarla vakit geçirirdim.
- O zamanlar oyunculuk hayalleri kurar mıydınız?
- Hayır, rock’n roll gruplarının hikâyeleriyle büyüdüm ve hayalim müzik grubu kurup konserler vermekti.
- Peki neden müzisyen olmadınız?
- Liseden sonra Akdeniz Üniversitesi Turizm İşletmeciliği Bölümü’nü kazandım. Okulda bir tiyatro ilanı gördüm. İçimde çocukken de olan bir şeyleri çıkarma adına o ilana başvurmaya karar verdim. Aile içinde bayramda, yılbaşlarında ortaya alırlardı beni, taklitler yapardım, arkadaşlarımla da skeçler hazırlardık. Antalya’da bir anda düzenli olarak tiyatroyada gitmeye başladım. Tiyatronun müzikle de iç içe olduğunu düşünüyorum zaten. Sonuçta sanatla ilgili bir şeyler okumalıydım. Üçüncü sınıfı okurken Akdeniz Üniversitesi’ni bıraktım ve İstanbul’da Mimar Sinan seçmelerine katılarak kazandım.
- Sizi kim keşfetti?
- Bir gün okulda otururken bir arkadaşım Plato Film’in yeni bir sinema filmi çekme hazırlığında olduğunu söyledi. Seçmelere gittim ve ‘Okul’ filminde rol aldım. Popüler bir film oldu ve işler ardı ardına geldi. Ayrıca o zamandan bu zamana bir menajerle çalışmıyorum. Demek ki böyle de olabiliyormuş.
- Peki basında ve televizyonda az görünmenizin sebebi gizemli bir hava yaratmak mı yoksa bir menajerinizin olmaması mı?
- Ben buyum ben ve her yerde görünme delisi değilim. Ne hissediyorsam onu yapıyorum. Ama yaptığım şey beni gizemli gösteriyorsa yapacak bir şey yok. Örneğin bazıları bana “Ne kadar soğuk duruyorsun, ne bu havalar” falan diyor ama ne yapabilirim, ben de böyle duruyorum işte! Her dakika konuşmak zorunda değilim ki.
- Soğuk bir adam mısınız?
- Yerine göre. Mesela lider kişilik tipleri vardır. Her ortama girer, her işi çözerler. Ben asla o tiplerden olmadım. Ama birisi konuşursa da konuşurum. İki saatlik sohbetle de hakkımda genel kanılar çıkarmalarına karşıyım.
GÜZEL KARAKTERLER HEP YAN ROLLERE
- Canlandırdığınızın rollerin mutlaka anlattığı bir derdi var. Bu özel tercihiniz mi?
- Tabii, sonuçta rollerimi ben seçiyorum ve istemediğim şeyde kimse beni para için oynatamaz. Kriterlerim, senaryo ve canlandıracağım karakter.
- Ben sizi hiçbir sinema filminde jön olarak hatırlamıyorum. Yakışıklı adamsınız da…
- Çok teşekkürler iyi ki hatırlamıyorsun! Demek ki bu yolculuğun başından beri rotamı iyi çizmişim. Jön olmak da nedir aslında onu da tam bilmiyorum.
- Herhalde başroldeki iyi aile çocuğu veya beyaz atlı prens rolleri diyebiliriz...
- O tip roller yıllarca geldi ama o rollerin bile bir derdi olması gerekiyor. Örneğin ‘Seher Vakti’ dizindeki Davut âşık bir karakterdi ama Alevi’ydi ve ailesiyle çatışmaları vardı. ‘Kırık Kanatlar’daki karakterim de âşık bir adamdı ama Yunanlı, Rum bir teğmendi. Savaştan kaçıyordu. Zaten güzel karakterler hep yan rollere yazılıyor. Beni görenler, “Sen ne zaman başrol oynayacaksın” diyor. Bana da başrol geliyor ama ben her zaman her şeyi kabul etmiyorum. Sadece ve ancak karakteri ve senaryoyu seversem kabul ederim. Ruhsal tatmin olarak mutluyum. Hem yan roller her zaman daha az çalışır (gülüyor).
ÇOCUKKEN ÇOK TİPSİZDİM
Berk Hakman pek çok kadının beğendiği bir oyuncu. “Hep kadınların beğendiği bir adam mıydınız?” diye sorduğumda “Herhalde elim yüzüm düzgün, gözlerimde renkli olduğu için insanlar öyle düşünüyor” diye cevaplıyor: “Çocukken çok tipsizdim. Gerçi hâlâ tipimin düzeldiğini düşünmüyorum. Gözlerim miyoptu, yuvarlak gözlüklerim vardı. Beatles dinlediğim için saçlarımı hep öyle uzatıyordum. Arkadaşlarım ‘Kes şu saçlarını, yok böyle bir model’ diyorlardı.” Peki kızlar diye soruyorum: “O dönem herkes kızlara takılırken ben başka bir dünyadaydım” diyor.
REENKARNASYONA İNANIYORUM
- ‘Suskunlar’da canlandırdığınız Polis Gurur, çılgın ve sivri bir adam. Size benzediği yanlar var mı?
- Hiç zannetmiyorum. Ben öyle yaşayamam ama ben de bir sürü şeye takmış ve rahatsız olmuş durumdayım.
- Nelere taktınız?
- Kendi psikolojimle ve etrafımla ilgili. Varoluşsal meselelere kafayı takıyorum. Babamın kütüphanesinde spritüel kitaplar vardı. O konulara erken daldım. Metafiziğe meraklıyım. ‘Ruh ve Madde’ dergisi yayınlarını okurdum. Reankarnasyona inanıyorum. Bir sürü şeye obsesif olarak takılabiliyorum.
KARIŞIK BİR ALBÜM OLURDUM
- Reankarnasyona inanıyorum dediniz. Bundan önceki yaşamınızda neydiniz?
- Herhalde yine sanatla uğraşıp İngiltere’de yaşıyordum.
- Canlandırdığınız karakterleri nasıl yaratıyorsunuz?
- Önce zihin gözünüzde onu görüp ona ulaşmaya çalışıyorum. Müzik de çok etkili oluyor.
- Müziğin etkisi nasıl oluyor?
- Örneğin en son ‘Tepenin Ardı’ filminde canlandırdığım karakterin ruh halinin bana çağrıştırdığı müziğin ne olabileceğini düşündüm ve onu anlatan 25 şarkılık çeşitli sanatçılardan bir CD hazırladım. O şarkıları saatlerce dinliyordum.
- Siz neler dinliyorsunuz?
- 60’lar ve 70’leri çok seviyorum. 90’lar indie, British, progressive ve rock ağırlıklı. İşte rock ve türevleri diyelim... Çocukken bizim evde iki-üç şey dışında Türkçe müzik pek dinlenmezdi. Bende de sadece ‘Mor ve Ötesi’nin üç-dört albümü var.
- Bir müzik şirketi size albüm yapmak istese ne cevap verirsiniz?
- “Ben bu albümden para kazanmayacağım. Çünkü kimse almaz. Bu yüzden sen de çok para kazanamazsın. Eğer buna rağmen müzikal olarak anlaşacaksak yapalım” derim. Herhalde böyle biri çıkmaz, iyisi mi albümümü kendim yaparım (gülüyor).
- Peki siz bir albüm olsanız türünüz ne olurdu?
- Rock ve türevlerinin karıştığı 12 şarkı olurdu. İlk şarkılar alternatif rock, sonra biraz daha gürültülü mesela grunge olabilir ve birden iki gitar bir trompet mesela... Akustik. Anlayacağın çok karışık olur!”
Ara
O yoooo sarpp Uuu
İrfan ağlamak olurmu lan yakışmaz bize yapmaa Smile
Teşekkürler.
tumblr_mkfdo04TZk1ri83dbo1_250.gif
Ara
Sarp'm kıyamam geçmiş olsun Uuu
Ulan irfan dizide öldüremedin gerçektemi öldürücen adamı -.-Big Grin
Teşekkürler .
L
Ara
(08-24-2012, 01:56 PM)gαℓαтαѕαяαу Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri görebilmek için Üye Olun veya Giriş Yapın.
240820121038572586538_2.jpg

Hepsi sustu, geçmişi silmeye çalıştı, ama olmadı... Islahevinde yaşananları unutmayı hiçbiri başaramadı. İntikam ateşiyle yanan dört gencin nefes kesen hikayesi, yeni sezonda da milyonları ekrana bağlayacak. Üstelik ekipte sürpriz bir yeni isim var: Pelin Akil... Genç oyuncu, Nisan karakteriyle “Suskunlar” ailesinden biri artık...

* “Suskunlar” dizisi projeye dahil olmadan önce sizin için ne ifade ediyordu?

- Bu işe dahil oldum diye söylemiyorum; proje için teklif gelmeden, hatta öyle bir olasılık aklımın köşesinden dahi geçmezken bile diziyi hayranlıkla takip ediyordum.

* Neydi sizi bu kadar etkileyen peki?

- “Suskunlar” bence şu an yayında olan en iyi dizilerden biri... Özellikle görsellik açısından ele alınırsa, yayınlanmış ve yayınlanmakta olan en sıra dışı iş...

* Yeni sezonun startı ne zaman veriliyor?

- 6 Eylül’de... Çekimlere geçtiğimiz günlerde başladık.

NİSAN TUTKULARI OLAN BİR KADIN

* Ve siz de Nisan olarak artık bu ekiptesiniz...

- Evet...

* Nasıl biri peki bu Nisan?

- Tutkuları olan bir kadın... Alışılagelmiş bir kadın karakter değil. Bu da onun gizemini artırıyor, merak edilmesine yol açıyor. Kabaca diyebiliriz ki, ilk gençlik yıllarında yaşadıklarının izleri Nisan’ın hayata karşı tavrını belirlemiş. İlerleyen bölümlerde bunun nasıl bir tavır olduğunu, Nisan’ı nasıl etkilediğini, nelere ittiğini daha net bir biçimde göreceğiz.

* Senaryoyu, olayların akışını etkileyecek denli baskın bir karakter mi?

- Kesinlikle... Nisan, bu oyunun akışını değiştirebilecek bir karakter. Zengin ve son derece güçlü bir kadın olmasına rağmen asla şımarık diyemeyiz onun için... Öte yandan içine doğduğu hayatın verdiği bir rahatlığı var tabii... Nisan için hayat bir oyun aslında. Kendinden o kadar emin ki, istediği takdirde elde edemeyeceği hiçbir şey olamaz.

DAHA İLK BÖLÜMÜNDE HAYRAN KALMIŞTIM

* Bu projenin içerisinde yer almak size neler hissettiriyor?

- Büyük mutluluk... Bir o kadar heyecan... Ve tabii sorumluluk... Çekerken bir sonraki bölüme duyulan merak ve coşku...

* Siz ekibin en yeni üyesisiniz...

- Öyle... Hem ekip benim için çok yeni, hem de ben onlar için çok yeniyim. Ama muhteşem bir oyuncu kadrosuyla çalışmanın huzurunu yaşıyorum. Mesela sette ilk dikkatimi çeken, erkek oyuncuların özel hayatlarında da en az hikayedeki kadar yakın olmalarıydı... Bu projenin başarısında oyuncu kadrosunun seçimindeki titizliğin büyük rolü var. O uyum işe çok yansıyor. Dediğim gibi ben de bu ekibe dahil olduğum için çok mutluyum.

* Ya kamera arkası?

- Elbette çok yoğun bir çalışma temposu var. O yüzden iki ekip halinde çalışıyoruz sürekli... Yönetmenlerimiz Hatice Memiş ve Çağrı Lostuvalı başta olmak üzere tüm ekip işlerinde çok iyi... Zaten ilk bölümü seyrettiğimde, tüm izleyicilerde olduğu gibi işin kalitesi bende de hayranlık uyandırmıştı. Güzel olan da şu, “Suskunlar”ın kalitesi her bölüm aynı şekilde, hatta artarak devam etti. Bu da ekibin başarısı işte...
SETTE KADIN DAYANIŞMASI

* Oturmuş bir ekibe sonradan katılmak zor şey değil mi?

- Zor tabii... Açıkçası ne kadar tecrübeli olsanız da yeni bir işe başlarken mutlaka bir heyecan olur. Hele ki devam eden bir işe, üstelik oturmuş bir ekibe dahil oluyorsanız, o heyecan biraz da gerginlikle harmanlanır.

* Peki siz o zorluğu nasıl aştınız? Ya da aşabildiniz mi?

- Öyle şahane bir ekip ki, yapımcısından çaycısına herkes beni gayet sıcak karşıladı, samimiyetle aralarına kabul etti. Bu içtenliklerinden dolayı hepsine teşekkür borçluyum. Ancak, belki “kadın dayanışması” diyebilirler ama, Aslı’nın (Enver) gösterdiği yakınlık ve samimiyet için ona ayrıca teşekkür etmem gerek. Eminim ki bu satte çok sağlam dostluklar kuracağım.

Hürriyet

Konu Suskunlar haberlerine taşınmıştır .
Dizilerle ilgili haberleri dizilerin haber başılığ altında paylaşalım lütfen Melek

Haber için teşekkürler canım (:
Bu kızı bu diziyle sevicem sanırım aslı ile müthiş bir uyumları var dostda olacağa benziyorlar L
Umarım Ecevit'm için gelmiyordur o zaman sevebilirmiyim bilmiyorum Undecided
L
Ara
Bence Ecevit İçin Geliyor Undecided
Bu Kızı Zaten Hiç Sevmemiştim..Şimdi Dahada Çok Sevmicemm Dodgy
Aama SUSKUNLAR herşeye rağmen Güzel Olacaktır Rolleyes
Paylaşım İçin Teşekkürler (:
Nadir olur hayatta ama
bazı aşklar çocukluk değil,
ömürlük olur
Ahu&Ecevit♥
Ara

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping