Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Suskunlar Diğer
Suskunlar dizisi ile ilgili diğer konuları buradan paylaşabilirsiniz.
tumblr_mkfdo04TZk1ri83dbo1_250.gif
Ara
TANITIM

Birbirlerinden başka tutunacak şeyi olmayan , dört küçük çocuğun hikayesi bu.Dört arkadaş.Dört kardeşten öte. Büyümeleri yıllar sürecek sandılar. Ama bazı çocuklar. Tek bir günde büyür. Basit, masum, tek bir hata yaptılar. Ve çocukluklarına veda ettiler. O günden sonra bir söz verdiler birbirlerine. Sustular. Ve dağıldılar şehrin dört bir yanına.

Ama içlerinden biri tutmadı sözünü. Yıllar sonra bir araya topladı hepsini. Başladığı işi bitirmeleri için...

Şimdi her biri bambaşka bir adam. Biri gözü kara bir serseri. Biri başarılı bir kanun adamı. Biri hiç büyümemiş, kocaman kalpli bir çocukadam. Biri de sözü ilk bozan. Şehrin dört bir yanından esen dört rüzgar gibi çıktılar bir yola. Arkalarında paylaşılamayan bir aşk, önlerinde sorulacak bir hesap, tek silahlarıysa girdiği her savaştan galip çıkan dostluklarıydı.

Onlar yıllarca sustular.

Şimdi konuşma zamanı...
Sen benim en kıymetlimsin.
En güzel vazgeçilmezimsin.
Sevmekle bitmeyenimsin.
Sen benim hakikatlimsin.En derin en içimdesin.
Çağataş(k) ask2

Linkleri görebilmek için Üye Olun veya Giriş Yapın.

Emir: Her şeyin başladığı yerdeyiz.
Feriha: Her şeyin başladığı yerdeyiz, Seni çok seviyorum.
EF 'SANE :ask:

Ara
Gerçketen merak ediyorum fragmanıda çok etkileyiciydi .
Özellikle Aslı'm var kesin izlicem L
Teşekkürler (:
L
Ara
Ya sabıkalı insan avukat olamaz diye biliyorum ben .s
İzleyemem ben o ilk bölümü falan işkenceler acayip şeyler.
Yüreğim kaldırmaz yaaa Sad
Teşekkürler.
tumblr_mkfdo04TZk1ri83dbo1_250.gif
Ara
'' Biliyordum , bekliyordum.Çok bile dayandım.Çünkü bizim sonumuz ta en basından belliydi.Biz 4 kişiydik , Kuyudibi'nin 4 günahsız çocuğu.Ecevit yani şerif, liderimizdi.Bilal, yani sarı , en küçüğümüz.İbo ,ıska neşelimizdi bizim.Ben Zeki,yani yanık .Bir de Ahu.Hepimizin kıymetlisiydi . O da beşincimiz. Bir kötülük ettiler bize , biz de bir yemin ettik , sustuk.Yıllar sonra bir isim verecekler bize,suskunlar diyecekler.Şimdi kimse bilmez.Yalnız ben biliyorum.Aslında bizim hikayemiz yirmi yıl evvel bitmişti ama bu sabah herşey yeniden başladı. Ben başlattım.

'' Yıllarca görmedik birbirimizi.Bambaşka yollara gittik,içimizden sadece biri çok şanslıydı.İyi okullarda okudu ,afilli arabaları,fiyakalı takımları,uzun bacaklı sevgilileri, herşeyi oldu.Kuyudibini, çocukluğunu, başına gelenleri unuttu ama bir daha kimseye haksızlık yapılmasına izin vermedi.Ecevit Oran , yani bizim şerif. Kariyerinin zirvesindeydi Ecevit. Cümle alemin öldürsen olmaz dediği bir davada son celseye gelmişt,zafer kapıdaydı artık.''

''Hepimiz Ecevit kadar şanslı değildik.Bazılarımızın daha çok asılması gerekiyordu hayata ,İbrahim Kene mesela bizim ıska İbo. Abi dediği adam da bizim sarı , Bilal Tutkun. Birbirimizi görmemeye yemin etmiştik ama sarıyla ıska o yemini çoktan bozmuşlardı , mecburlardı bir yerde , kuyudibinden hiç ayrılmadılar çünkü.Bilal birinci sınıfta ,ıska ikinci sınıfta şutlandı liseden. Zaten dertleri de okumak değildi , onların derdi daha doğrusu Bilal'İn derdi başkaydı.''

''Bana gelince,altımdaki alete bakıp parayı buldum sanmayın.Ne parayı buldum Ecevit gibi , ne de paranın peşinden koştum Bilal'le İbo gibi.Bendeniz Zeki Sinanlı , yanık Zeki.Ne adam gibi bir evim oldu , ne bir arkadaşım ne bir sevdiğim.Ama son dediğim bugün değişmek üzereydi. Bir günde hem bir baba hem bir eş namzedim olmuştu.'içim içime değil; içim evlere,sokaklara ,içim dünyalara sığmıyordu.' Talih benim de yüzüme gülmüştü lan , hayat o kadar da adaletsiz değildi işte. ''

''Herşeyi yapardı insanoğlu , herşeyden vazgeçerdi.Tek şey hariç.Aşk.Bizim hikayemizde aşkın adı Ahu'ydu. Çocukluk çetemizdeki tek kızdı Ahu , Ecevit'in büyük aşkı .Ne var ki Ecevit çocukken tutkundu ona ,Bilal hayatı boyunca. ''
Heart Heart
Nadir olur hayatta ama
bazı aşklar çocukluk değil,
ömürlük olur
Ahu&Ecevit♥
Ara
En sevdiğim sözler bu dizi herşeyiyle bambaşka zaten L
Teşekkürler (:
L
Ara
Benimde Öyle (:
Gelsinn Artıkk 6 Eylül Lovely
Nadir olur hayatta ama
bazı aşklar çocukluk değil,
ömürlük olur
Ahu&Ecevit♥
Ara

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping